« مارمولک های کثیف» مشهدی زنان و دختران را به زور به ساختمانی پلمب شده می کشاندند..(عکس)

دستگیری «مارمولک های کثیف» در لانه پلمب
ب

« مارمولک های کثیف» مشهدی زنان و دختران را به زور به ساختمانی پلمب شده می کشاندند..(عکس)

دستگیری «مارمولک های کثیف» در لانه پلمب

 

4 عضو یک باند فساد که در پوشش مسافرکشی، زنان و دختران را با توسل به زور و تهدید، به ساختمانی پلمب شده می کشاندند و آنان را مورد آزار و اذیت قرار می دادند،

دستگیری «مارمولک های کثیف» در لانه پلمب

4 عضو  یک باند فساد که در پوشش مسافرکشی، زنان و دختران را با توسل به زور و تهدید، به ساختمانی پلمب شده می کشاندند و آنان را مورد آزار و اذیت قرار می دادند، با صدور دستورات ویژه ای از سوی معاون دادستان مشهد و تلاش گسترده مأموران اطلاعات کلانتری طبرسی جنوبی در دام قانون گرفتار شدند.

 

ماجرای خلافکاری «مارمولک های کثیف» از آن جا لو رفت که پانزدهم فروردین، یکی از شهروندان گزارشی را به رئیس حوزه 4قضایی مشهد ارائه داد که محتویات آن نشان می داد، افرادی در پوشش مسافرکشی، زنان و دختران جوان را به ساختمانی در منطقه بولوارمیرزاکوچک خان می کشانند و آنان را مورد آزار و اذیت قرار می دهند!

با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع بلافاصله قاضی «سیدجواد حسینی» با صدور دستورات خاصی از مأموران کلانتری طبرسی جنوبی خواست به طور غیرمحسوس و با رعایت موارد امنیتی به تحقیق در این باره بپردازند. گزارش خراسان حاکی است: این گونه بود که گروهی زبده از مأموران اطلاعات با نظارت و هدایت سرهنگ «توفیق حاجی زاده»  (رئیس کلانتری طبرسی جنوبی) مأمور پیگیری دستور مقام قضایی شدند و بررسی های غیرمحسوس خود را در اطراف ساختمان مذکور آغاز کردند. تحقیقات مقدماتی مأموران بیانگر آن بود که ساختمان چهار واحدی از سوی شهرداری پلمب شده است اما افرادی از روی دیوار و یا روزنه های اطراف آن که زمین های خالی است، وارد ساختمان می شوند.

 

 

تحقیقات غیرمحسوس مأموران اطلاعات کلانتری طبرسی جنوبی به سرنخ هایی رسیده بود که نشان می داد اعضای یک باند خلافکار با استفاده از یک دستگاه خودروی پراید، زنان و دختران را به «لانه پلمب شده» می کشانند و … . بدین ترتیب، درستی گزارش شهروند مذکور در حالی تأیید شد که بررسی ها نشان می داد چند روز قبل نیز زن جوانی طعمه «مارمولک های کثیف» شده است اما او به دلیل حفظ آبرویش و تهدیدهای اعضای باند، به پلیس گزارشی اعلام نکرده بود. با به دست آمدن این اطلاعات، قاضی «حسینی» ضمن راهنمایی مأموران انتظامی، دستورات قاطعی را برای ورود به مخفیگاه و دستگیری «مارمولک های کثیف» صادر کرد. دقایقی بعد، گروه ویژه نیروهای انتظامی، عملیات غافلگیرانه خود را آغاز کردند و با بستن راه های گریز مخفی این ساختمان، دو جوان را به همراه یک دختر فراری نوجوان در اتاقک نگهبانی دستگیر کردند. بازجویی های مقدماتی بیانگر آن بود که دختر نوجوان از روز سیزدهم فروردین از منزلشان فرار کرده و در دام «مارمولک های کثیف» گرفتار شده است.

 

این در حالی بود که به دستور معاون دادستان مشهد، مأموران انتظامی زن جوان دیگری را که چند روز قبل طعمه اعضای این باند شده بود، نیز شناسایی کردند. این زن که به محل سکونت خود در یکی از شهرهای ارومیه رفته است، در تشریح چگونگی ماجرا گفت: آن روز برای خرید به منطقه 17شهریور مشهد رفته بودم. پس از آن که لوازم موردنیاز را خریداری کردم، کنار خیابان منتظر وسیله نقلیه ماندم که راننده یک دستگاه پراید سفیدرنگ مقابلم توقف کرد. من هم با گفتن مسیرم سوار خودرو شدم. چند متر بالاتر، جوان دیگری نیز سوار پراید شد و در صندلی جلو نشست اما هنوز مسافت زیادی را طی نکرده بودیم که ناگهان راننده خودرو را متوقف کرد و جوان مذکور از صندلی جلو به صندلی عقب آمد و کنارم نشست. من که با این حرکت احساس ترس کرده بودم، خودم را به گوشه صندلی چسباندم و از راننده خواستم که مرا پیاده کند ولی هنوز کلامم را کامل نکرده بودم که ناگهان آن جوان دهانم را با دست گرفت و سرم را زیر صندلی برد. دیگر فریادهایم به جایی نمی رسید و کسی صدایم را نمی شنید. تا این که آن ها مرا به ساختمانی بردند که در میان زمین های خالی ساخته شده بود. من برای فرار از دست آن ها همه طلاها و کارت عابربانکم را پیشنهاد کردم و گفتم اگر رهایم کنید همه این ها را به شما می دهم ولی آن ها توجهی نکردند اما در نهایت توانستم با ترفند خاصی از چنگ آن ها بگریزم

با صدور قرار قانونی از سوی رئیس مجتمع قضایی شهیدبهشتی مشهد، تحقیقات گسترده پلیسی درباره جرایم احتمالی دیگر اعضای این باند در حالی ادامه دارد  که 2 متهم دیگر پرونده هم دستگیر شدند و  احتمال می رود آنان زنان و دختران دیگری را نیز طعمه هوس بازی های خود کرده باشند.
خراسان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.