پ

این مرد گوش جسد زنی را برید و به همسرش هدیه داد!

حکم مرگ مرد خشن که دو مرد و یک زن را کشته و برای اثبات وفاداری گوش های زن جوان را بریده و به همسرش هدیه داده بود تایید شد.

 

این مرد گوش جسد زنی را برید و به همسرش هدیه داد!

به گزارش رکنا، قاتل گوش بر دیروز در برابر حکم قطعی 3 بار قصاص ، 3سال زندان، 247 ضربه شلاق  و پرداخت دیه به خاطر جنایت بر میت محکوم شد.
 این مرد گوش جسد زنی را برید و به همسرش هدیه داد!

رسیدگی به این پرونده از چهارم مرداد ماه سال 93 به دنبال پیدا شدن جنازه خونین پسر 25 ساله ای به نام احسان در زمین های کشاورزی در حاشیه اتوبان خلیج فارس در دستور کار پلیس Police قرار گرفت. مرد جوان با ضربه های متعدد چاقو از پا درآمده بود. پلیس به تحقیق پرداخت و خودرو وی را که در همان حوالی رها شده بود یافت. به این ترتیب اولیای دم شناسایی شدند. پدر و مادر احسان گفتند پسرشان با یک دستگاه پراید در آژانس کار می کرد و با هیچ کسی خصومت نداشته است.

در بررسی های پلیسی روشن شد احسان مدتی بود با یکی از دوستانش به نام مجید اختلاف حساب مالی داشت . تلاش برای ردیابی مجید آغاز شد اما پلیس نشانی از او به دست نیاورد تا اینکه بیست و سوم آذر ماه همان سال جنازه یک زن جوان در حوالی یافت آباد پیدا کرد .گوش ها و بینی زن جوان بریده شده و با ضربه های مهیب چاقو از پا درآمده بود.پلیس به بررسی پرداخت و دریافت این زن آخرین بار با شماره مرد جوانی به نام مجید تماس گرفته بود. در حالی که فرضیه دست داشتن مجید در دو جنایت قوت گرفته بود بیست و چهارم اذر ماه سال 93 وی سوار بر یک دستگاه پراید سفید شناسایی و بازداشت شد.

پلیس در نخستین گام از تحقیقات به بازرسی خانه وی در شهرک اندیشه پرداخت .پلیس در بررسی ها با یک قوطی الکل روبه رو شد که دو گوش های بریده در آن قرار داشت.این مدرک کافی بود تا اینکه مجید لب به اعتراف بگشاید.مرد خشن به قتل  راننده آژانس و زن جوان اعتراف کرد. وی گفت: احسان دوستم بود و به من بدهکار بود ولی پولم را نمی داد. به همین خاطر با او درگیر شدم و او را در اتوبان خلیج فارس با چاقو کشتم. من موبایل و پول های او را هم سرقت  کردم تا همه فکر کنند او قربانی سرقت اموالش شده است.

وی درباره قتل زن جوان نیز گفت: می خواستم ماشینم را بفروشم. به همین خاطر شماره تلفنم را پشت شیشه ماشین چسبانده بودم. تا اینکه زن جوان به نام نازنین با من تماس گرفت. چند ماه از آشنایی ما با هم گذشته بود که همسرم متوجه این ماجرا شد. همسرم باردار بود که قهر کرد و به خانه پدرش رفت. من هم که عصبانی شده بودم به دیدن نازنین رفتم و از او خواستم تا ارتباطش را با من تمام کند اما وقتی دیدم به ادامه این رابطه اصرار دارد او را با چاقو کشتم و برای اثبات وفاداری به همسرم گوش های نازنین و بینی او را بریدم تا به همسرم هدیه بدهم. من گوش های بریده شده را در قوطی الکل گذاشتم و به خانه آوردم.

به دنبال اظهارات تکان دهنده مرد خشن پلیس به بازجویی از همسر مجید پرداخت. این زن گفت: مدتی قبل همسرم مقداری لوازم داخل خودرو و دو دستگاه تلفن همراه را به خانه آورد و ادعا کرد وسایل متعلق به یکی از دوستانش است که آنها را به او امانت سپرده است. مشغول بررسی یکی از گوشی های موبایل بود که عکس پسر جوانی را روی صفحه آن دیدم که مدتی قبل عکس او را روی یک حجله سر خیابان دیده بودم. اهالی محل می گفتند پسر جوان به قتل رسیده و اموالش سرقت شده است. من اما سکوت کردم و در این باره حرفی نزدم. اما حالا که فهمیده ام همسرم دست به دو جنایت زده گمان می کنم او در قتل پسر جوان هم دست داشته باشد.

در ادامه بررسی ها مجید بار دیگر لب به اعتراف گشود و پرده از سومین جنایتی که رقم زده بود برداشت.

وی گفت: اصغر را هم به خاطر اختلاف های مالی کشتم و وسایل داخل خودرو او و موبایلش را دزدیدم.

با اعتراف های تکان دهنده این جانی وی بیست وسوم بهمن پارسال در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمد باقر قربان زاده و با حضور دو مستشار پای میز محاکمه ایستاد.

در ابتدای آن جلسه اولیای دم سه قربانی برای جانی حکم قصاص خواستند. مادر نازنین در حالی که اشک می ریخت گفت حاضرم تفاضل دیه را بدهم تا قاتل دخترم قصاص شود.

سپس مجید به تشریح جزییات ماجرا پرداخت. وی گفت: احسان اولین قربانی بود . او به من بدهکار بود.به همین خاطر او را سوم مرداد 93 وقتی که گفت پولم را پس نمی دهد کشتم و ضبط خودرو، گوشی و پولهایش را دزدیم و فرار کردم.

بیست و هفتم مهر ماه بود که با یکی دیگر از دوستانم به نام اصغر اطراف اتوبان خلیج فارس رفتیم. او شیشه مصرف‌کرده بود که به من ناسزا ‌گفت. من هم با او درگیر شدم و او را کشتم. سپس موبایلش را هم دزدیدم.

بیست و سوم آذر ماه نیز نازنین را که دست از سرم بر نمی داشت و می خواست ارتباطش را با من ادامه دهد کشتم و گوش هایش را بریدم. اما قصد بریدن بینی او را نداشتم. چون تیغه چاقو بلند بود هنگام بریدن گوش های نازنین بینی او هم بریده شد.

وی سپس به قضات دادگاه گفت: نمی دانستم مجازات قتل قصاص است. من تقاضا دارم به خاطر فرزندم که حالا 2ساله است مرا ببخشند.

در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد و مجید را که هنگام ارتکاب جنایتها 25سال داشت و قبلا به اتهام مواد مخدر، درگیری و تجاوز  نیز به زندان  افتاده بود به 3 بار قصاص ،3سال زندان، 74 ضربه شلاق به خاطر سرقت از احسان و 74 ضربه شلاق به خاطر سرقت از اصغر ، 99 ضربه شلاق به خاطر رابطه پنهانی با نازنین ، و پرداخت دیه به خاطر جنایت بر میت محکوم کرد. با اعتراض متهم به حکم صادره پرونده در دیوان عالی کشور تحت رسیدگی موشکافانه قرار گرفت تا اینکه دیروز قضات عالی رتبه شعبه 47 دیوان عالی کشور حکم صادره را تایید کردند. به این ترتیب مجید که حالا 28 سال دارد و می گوید تا سال اول دبیرستان درس خوانده وچهار سال پس از ازدواجش دست به جنایت های هولناک زده در یک قدمی چوبه دار قرار گرفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید