رکورد پردرآمدترین مانکن سال جهان شکسته شد+تصاویر

بالاخره پس از ۱۵ سال رکورد بالاترین میزان دستمزد پرداختی به بوندشن شکسته شد و اکنون پردرآمدترین مدل زن جهان «کندال جنر» است.
Gisele Bundchen - رکورد پردرآمدترین مانکن سال جهان شکسته شد+تصاویر

ژیزل بوندشن پردرآمدترین مانکن جهان

«ژیزل بوندشن» مانکن برزیلی متولد ژوئیه ۱۹۸۰میلادی و دوست سابق لئوناردو دی کاپریو ستاره هالیوود‌ که پردرآمدترین مانکن جهان محسوب می‌شود در نهایت رکوردش شکسته شد.
 روزنامه بریتانیایی «ایندیپندنت» با انتشار این خبر اشاره کرده است که بالاخره پس از ۱۵ سال رکورد بالاترین میزان دستمزد پرداختی به بوندشن شکسته شد و اکنون پردرآمدترین مدل زن جهان «کندال جنر» است.
 این روزنامه می‌نویسد: «اگرچه جنر ۲۲ ساله در مقایسه با سنی که دارد، در صنعت مد تازه وارد محسوب می‌شود (در مقایسه با ژیزل ۳۷ ساله) با این حال توانسته درآمد بالایی را کسب کند.
او که خواهر ناتنی کیم کارداشیان است به گزارش نشریه «فوریس»؟ ۱۶.۶ میلیون پوندی (۲۲ میلیون دلار) درآمد در سال جاری داشته است. بخش عمده‌ای از این درآمد در جریان قراردادهای امضا شده او با برندهای معروفی چون ادیداس، La Perla  و Estee Lauder بدست آمده‌اند. هم‌چنین تولیدی کندال + کایلی نیز برای او سود زیادی داشته است و به همراه خواهرانش درآمد خوبی از آن کسب کرده است.
Gisele Bündchen - رکورد پردرآمدترین مانکن سال جهان شکسته شد+تصاویر
کلیدواژه : مانکن
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید