چه خوب که اصالت خود را به یادآوردی آقای فرهاد مجیدی قادیکلایی!

۲majidi
ب

حمایت فرهاد مجیدی از نساجی مازندران

صعود نساجی به لیگ برتر هیجان خاصی به فضای فوتبال ایران بخشید.

ببرهای مازندران(لقب نساجی) در روز آخر لیگ یک با برتری ۶-۰ مقابل راه آهن موفق شدند جواز صعود به لیگ برتر را پس از ۲۴ سال کسب کنند.

در این بین فرهاد مجیدی ستاره و کاپیتان اسبق استقلال در اینستاگرام خود از نساجی قائمشهر حمایت و برای این تیم آرزوی موفقیت کرد.

فرهاد مجیدی قادیکلایی اصالتا قائمشهری است و پدر او از اهالی روستای قادیکلای بزرگ قائمشهر است. او دو سال پیش در برنامه ۹۰ مهمان عادل فردوسی پور بود و اصالت خود را اشتباها ساروی نام برد اما به نظر می رسد او در دو سال گذشته و به واسطه حضور فرزاد مجیدی در نساجی، بیشتر با شهر پدری خود یعنی قائمشهر آشنا شده است.

شماره هفت استقلال آن شب و در برنامه ۹۰ در تلاش بود تا بیشتر مقابل عادل فردوسی پور قرار بگیرد و به هواداران استقلال، علاقه اش به این تیم را نشان دهد.
اما مجیدی روز گذشته در مصاحبه ای که داشت از نساجی به عنوان دوم خود نام برد و گفت همیشه از این تیم حمایت خواهد کرد.

پس از حضور علی امیری به عنوان مدیرعامل نساجی، فرزاد مجیدی را به سرپرستی این تیم انتخاب کرد و او هم مثل دوران حضورش در استقلال، موفق شد عملکرد خوبی به عنوان  سرپرست داشته باشد. مجیدی به همراه کادر مدیریتی و فنی باشگاه توانستند به حسرت ۲۴ ساله قرمزهای قائمشهری پایان دهند و نساجی را لیگ برتری کنند.

حضور تیم با سابقه و پر طرفدار نساجی می تواند لیگ هجدهم را جذاب تر کند. نساجی چی ها که سومین تیم باسابقه فوتبال ایارن هستند، ۲۴ سال در حسرت حضور در لیگ برتر بودند و شور و نشاط سکوهای ورزشگاه وطنی قائمشهر جان دوباره ای به لیگ برتر و البته ورزش مازندران خواهد داد. مازندران پس از شموشک نوشهر در لیگ برتر دیگر نماینده نداشت. خطه ای که در حال حاضر یکی از پر استعدادترین استان های فوتبالیست پرور ایران محسوب می شود. این روزها بی صبرانه منتظریم تا لیگ هجدهم شروع شود و سوت آغاز لیگ برتر در قائمشهر زده شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.