متلک های سنگین برانکو به کی روش

۶branko
ب

برانکو: کی روش قهرمانی است که تا حالا قهرمان نشده!

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه تمرین روز چهارشنبه این تیم گفت: شنبه برای اردو به کرواسی خواهیم رفت. ۱۴ روز آن‌جا خواهیم بود و ۴ بازی دوستانه در شهر واراژنی خواهیم داشت. من قبل از بازی‌های بوسان کره و همین طور چین در واراژنی اردو برگزار کردم و این تجربه را برای برگزاری اردو در این شهر دارم. بعد از این دو اردو هم در بوسان با تیم امید قهرمان شدم و هم در چین توانستم مقام قهرمانی را به دست بیاورم.

او درباره روحیه تیمی پرسپولیسی‌ها گفت: بازیکنان تمرین‌های سنگینی داشتند؛ کمی خستگی در آن‌ها به وجود خواهد آمد اما من راضی هستم. کمی به خاطر مریضی گلودرد کامیابی نیا عصبی هستم. شجاع خلیل‌زاده نیز گردنش گرفته و مصدومیتی از این ناحیه دارد و نخواستیم که آن‌ها در دیدار دوستانه بازی کنند.

برانکو درباره مصاحبه کی‌روش مبنی بر متهم کردن پرسپولیس و وی گفت: منظور شما از کی‌روش همان بازیکن ذوب آهن است که به سپاهان پیوسته؟ همان کسی که در دقیقه آخر دیدار پرسپولیس و ذوب آهن به ما گلزنی کرد؟ ایشان مربی قهرمان هستند! ایشان قهرمانی تا به حال نداشته‌اند اما به هر حال مربی قهرمان هستند. وقت ندارم درباره این مسائل صحبت کنم.

سرمربی پرسپولیس درباره مصاحبه کی‌روش مبنی بر این که ایران یا جای من است یا جای برانکو، اظهار کرد: من اگر خوب متوجه این مصاحبه شده باشم منظور کی‌روش این است که می‌خواهد من را از پرسپولیس بیرون کند پس من باید این موضوع را با مدیرعامل باشگاه در میان بگذارم.

برانکو درباره هدف کی‌روش از ایجاد این دو دستگی پس از موفقیت‌های پرسپولیس و تیم ملی گفت: این سوال باید از کی‌روش پرسیده شود. من با کسی مشکلی ندارم. متوجه نمی‌شوم چرا این سوالات از من پرسیده می‌شود. این سوال را از آقای فردوسی‌پور بپرسید. او همه چیز را می‌داند.

او درباره صحبت‌های کی‌روش مبنی بر کارهایی که برانکو در زمان مربی‌گری‌اش در پرسپولیس انجام داده است، گفت: من از کشوری به این‌جا آمدم که رفتار و ارتباط‌گیری ما کاملا متفاوت است. ایشان از یک کشور دیگر می‌آید. من هیچ گله‌ای از او ندارم. به هر حال این نحوه تربیت و رفتار او است.

سرمربی پرسپولیس درباره ساختمان پک و حاشیه‌های ایجاد شده گفت: من چه ارتباطی به ایفمارک و پک دارم؟ فدراسیون بازیکنان را مجاب می‌کند تا به کدام مرکز پزشکی بروند و تست پزشکی بدهند؟ پرسپولیس برای انجام تست‌های پزشکی کجا رفت؟ جواب تمام این سوالات ایفمارک است. من نمی‌دانم الان مشکل چه چیزی است؟ من بیش از یک سال است که پا در ایفمارک نگذاشته‌ام. حتی چند روز پیش که بازیکنانم برای تست پزشکی به این مرکز رفته بودند من به خاطر کار شخصی‌ام نتوانستم بروم. آیا من نباید در ایران دوستی داشته باشم؟

منبع: khabaronline.ir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.