پ

صابونی از طلا و الماس مخصوص همسر پادشاه سابق قطر+تصویر

انواع گوناگونی از این صابون را برای رفع همه نیازها ساختیم و در ساخت آن از الیاف طبیعی استفاده کردیم تا این صنعت را حفظ کنیم و امروز این کار را کردیم تا نام طرابلس را به محافل بین المللی منتقل کنیم و هدف دیگر جنبه رقابتی و اثبات موجودیت خودمان بود و سعی خواهیم کرد نام این صابون را در کتاب گینس ثبت کنیم.

فانیگما : صنعت صابون در طرابلس که از شهرهای بزرگ لبنان به شمار می آید، بعد از اینکه گران ترین صابون با طلا و الماس به هزینه ۲۸۰۰ دلار آمریکایی ساخته شده بود، وارد مرحله جدیدی در سطح جهانی شد و در نمایشگاهی در قطر که با همین عنوان برگزار می شود، به نماش گذاشته خواهد شد.

حسون، مدیر اجرایی شرکت “خان صابون” در گفتگو با شبکه آتاتورک تاکید: کار ساخت این صابون یک ماه و نیم است که توسط کارشناسان داخلی شروع شده است.

وی در ادامه افزود: این صابون حاوی ۱۷ گرم پودر طلا و ۳ گرم پودر الماس است که با بهترین مواد طبیعی و عطر ها و روغن ها ترکیب شده و قطعه ای از طلا نیز که اسم قطر روی آن حک شده در این صابون دیده می شود و بعد از مصرف صابون نیز به حالت خود باقی می ماند دارد.

در این گزارش آمده است که این صابون فواید زیادی برای پوست و شادابی آن دارد. حسون می گوید: تعداد زیادی از این صابون ها را ساختیم و اولین آن ها را با همسر سابق قطر، موزا دادیم و اسم قطر را بر آن گذاشتیم، زیرا قطر از جمله کشورهایی بود که ما را در ساختن این صابون کمک کرد.

وی ادامه داد: انواع گوناگونی از این صابون را برای رفع همه نیازها ساختیم و در ساخت آن از الیاف طبیعی استفاده کردیم تا این صنعت را حفظ کنیم و امروز این کار را کردیم تا نام طرابلس را به محافل بین المللی منتقل کنیم و هدف دیگر جنبه رقابتی و اثبات موجودیت خودمان بود و سعی خواهیم کرد نام این صابون را در کتاب گینس ثبت کنیم.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x