کدام بازیگران زن کشورمان از نداشتن خواستگار ناراحت بودند؟

کدام بازیگران زن کشورمان از نداشتن خواستگار ناراحت بودند؟
ب

کدام بازیگران زن کشورمان از نداشتن خواستگار ناراحت بودند؟

تاکنون تعدادی از بازیگران زن کشورمان خیلی راحت و بدون هیچ ترسی از اینکه خواستگار نداشته اند گلایه کرده اند

بازیگرانی که از خواستگار نداشتن گلایه کردند!

وقتی برنامه‌های تلویزیون از هنرمندی دعوت می‌کنند معمولا یک اصول معینی دارند و سوالات و پاسخ‌های حول محورهای مشخصی طرح می‌شود. اما بعضی از مواقع فضای سوالات و پاسخ هنرمندان تغییر می‌کند که حواشی زیادی را به و جود می‌آورد.

از مصداق‌های این اتفاقات پیش‌بینی نشده ابراز تمایل برخی از بازیگران زن به ازدواج است حتی برخی از آنها صریحا اعلام می‌کنند که خواستگاری ندارند. در این مطلب نمونه‌هایی از این اتفاقات پیش‌بینی نشده در برنامه‌های تلویزیون آورده شده است.

نرگس محمدی: خواستگار ندارم!

سوال معروف «عاشق شدی؟» مهران مدیری در برنامه دورهمی معمولا با پاسخ‌های جالبی از طرف هنرمندان بوده است. یکی از جواب‌های غیرمنتظره مربوط به نرگس محمدی بود. این بازیگر در پاسخ سوال مدیری که چرا در سن ۳۲ سالگی ازدواج نکرده است، چنین گفت: «تا سن ۲۴ و ۲۵ سالگی خواستگار داشتم، از ۲۵ سالگی به بعد دیگر خواستگار نداشتم و به خصوص از وقتی وارد حرفه بازیگری شدم که دیگر اصلا خواستگار ندارم. فکر می‌کردم معروف شوم یک اتفاقی می‌افتد و یکی در خانه را می‌زند، اما باز هم کسی نیامد.» رگس محمدی مدتی بعد از این برنامه با علی اوجی ازدواج کرد و الان خوش و خرم با همسرش زندگی می‌کند.

سمانه پاکدل: نمی دانم چرا کسی نمی‌گیرد!

سمانه پاکدل نیز در پاسخ به سوال مدیری که تا به حال عاشق شدی؟ در حالی که خجالت کشید و سرش را پایین انداخت، گفت: از همان دوران کودکی و مهدکودک‌ام با لباس عروس کلاس می‌رفتم و از همان مهدکودک عاشق بودم. وی صراحتا اعلام کرد: نمی‌دانم چرا کسی نمی گیرد!

چند ماه قبل هم بخت سمانه پاکدل باز شد و با هادی کاظمی ازدواج کرد.‎

اعتراف خانم کمدین به نداشتن خواستگار!

مهسا ایرانیان در برنامه «وقتشه» اعتراف کرد که خواستگار ندارد. وی در این برنامه گفت: «… شوهر پیدا نمیشه. من خواستگار ندارم، شاید معجزه شد…»

سوژه شدن خواستگار نداشتن «پرستو صالحی»

پرستو صالحی نیز در مصاحبه‌ای به خواستگار نداشتنش اشاره کرد. وی گفت: «… ماها(بازیگران) خواستگار نداریم…. آقایون ایرانی فکر می‌کنن خانم‌های بازیگر، زن زندگی نیستند و این کاملا غلط است… اگه نگاه بکنن می‌بینند کسانی که زندگی می‌کنند خیلی هم بچه‌هاشون را دوست دارند… نمی‌دونم چه تصور غلطیه اما این جوری نیست… »

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.