درخواست عجیب مالدینی/ میلانی‌ها در سایه نیکی کریمی

سفر کوتاه مدت تیم فوتبال ستارگان میلان در شرایطی به پایان رسید که اعضای این تیم پنجشنبه شب در ضیافت شام باشگاه پرسپولیس شرکت کردند. این ضیافت در شرایطی برگزار شد که برخی چهره های مطرح سینما و تلویزیون نیز خود را به برج میلاد رسانده بودند و بیش از میلانی ها مورد توجه قرار گرفتند. دراین میان اما همه دنبال پائولو مالدینی بودند که هیچ اثری از او نبود و تنها خبرهای دلاری پیرامونش مطرح شد!

IMG10454617 - درخواست عجیب مالدینی/ میلانی‌ها در سایه نیکی کریمی

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال ستارگان میلان که چهارشنبه شب با استقبال مسئولان باشگاه پرسپولیس و هوادارانشان وارد تهران شده بودند، پس از آنکه عصر پنجشنبه در دیداری خیریه برابر پیشکسوتان پرسپولیس به برتری ۳ بر یک دست پیدا کردند، پنجشنبه شب در ضیافت شامی در برج میلاد شرکت کردند.

برگزاری ضیافت شام در رستوران گردان برج میلاد طبیعتا هماهنگی های فراوانی می خواست تا مراسم در نظم کامل برگزار شود و تنها کسانی در این مراسم حضور داشته باشند که باید باشند، اما مثل همه برنامه های اینچنینی که برگزار می شود بازهم افرادی در این مراسم حضور داشتند که کاملا غریبه و بیگانه با این ضیافت بودند.

با این حال مهمانان زیادی در این ضیافت حضور داشتند که اکثر آنها از چهره های مشهور فوتبالی و هنری بودند. از علی ضیا گرفته تا پژمان بازغی و مازیار فلاحی و فاطمه معتمدآریا و نیکی کریمی که بیش از دیگران مورد توجه قرار داشت و حتی برخی از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس تلاش می کردند خود را به او برسانند و با این هنرپیشه مشهور عکس یادگاری بگیرند.

در حالی که از قبل پیش بینی شده بود که برخی چهره های مطرح تیم میلان در دو برنامه تلویزیونی ورزش از نگاه دو و ویژه برنامه نود حضور پیدا کنند و تصور بر اینکه بود که مالدینی و باره سی این دعوت ها را خواهند پذیرفت، اما این دو بازیکن و سایر میلانی ها در آخرین لحظات درخواست های عجیبی را مطرح کردند تا دست دست اندرکاران دو برنامه در پوست گردو بماند.

ماجرا از آنجا آغاز شد که این دو برنامه طبق پیش بینی هایی که کرده بودند قصد داشتند با دعوت از مهمانان مطرح تر خود را برتر از رقیب نشان دهند. شاید به همین خاطر بود که ورزش از نگاه دو تقریبا سه ساعت زودتر از زمانی که همیشه برنامه اش روی آنتن می رفت، با استقرار استودیو اش در برج میلاد ، ویژه برنامه ای را به طور زنده روی آنتن فرستاد اما نتوانست از مهمانانی که چند طبقه پایین تر بودند بهره ببرد.

دلیل غیبت ستاره های میلان در برنامه ورزش از نگاه دو درخواست های عجیب مالی مالدینی و باره سی و چند ستاره دیگر بود که برای حضور در این برنامه بالای ۲۰ هزار دلار درخواست کرده بودند. تنها مالدینی ۱۰ هزار دلار خواسته بود تا به این برنامه برود.

تلاش ها برای حضور این ستاره ها در برنامه راه به جایی نبرد و با وجود اینکه لابی های گسترده ای در سالن محل برگزاری شام انجام شد اما این اتفاق رخ نداد و مالدینی و ستاره های دیگر به برنامه ورزش از نگاه دو نرفتند اما عادل فردوسی پور و نودی ها توانستند از پس خواسته باره سی و دو بازیکن دیگر این تیم بربیایند و آنها را به برنامه خود ببرند.

اما حضور چهره های هنری در این ضیافت هم حاشیه های زیادی را به همراه داشت. توجه ویژه حاضران به نیکی کریمی و تلاش آنها برای گرفتن عکس با این هنرپیشه مشهور باعث شده بود در برخی مواقع میلانی ها به طور کامل فراموش شوند.

محمد رویانیان که تلاش زیادی کرد تا حضور میلانی ها در تهران به بهترین شکل ممکن برگزار شود در طول برگزاری ضیافت شام مدام در حال رایزنی و گفتگو با عوامل این برنامه بود تا بتواند شرایط مطلوبی را برای میلانی ها فراهم کند.

رویانیان در بخش پایانی این ضیافت به همراه مسئولان کانون ایران نوین که مسئول برگزاری این بازی بودند به بازیکنان میلان سکه و لوح هایی یادبودی را اهدا کردند. میلانی ها در شرایطی برج میلاد را ترک کردند که هیچکس مالدینی را در سالن ندید. او در مراسم صبح روز پنجشنبه بازدید از شیرخوارگاه آمنه هم غایب بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید