خانه / ورزش / متفرقه / خبر ناراحت کننده برای رونالدو؛ ابتلای مادرش به سرطان

خبر ناراحت کننده برای رونالدو؛ ابتلای مادرش به سرطان

مادر کریستیانو رونالدو بار دیگر به سرطان مبتلا شده و باید مراحل درمانی خود را سپری کند

ابتلای مادر کریستیانو رونالدو به سرطان

دلورس آوئیرو مادر کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس، اعلام کرد که برای دومین بار با بیماری سرطان می جنگد.

او در گفتگو با یکی از برنامه های تلویزیونی پرتغال اعلام کرد که لحظات سختی را پشت سرمی گذارد. خانم دلورس در این رابطه گفت:« اخیرا در مادرید زیر تیغ جراحی رفتم. رادیوتراپی کردم و الان برای زنده ماندن در حال مبارزه با بیماری سرطان هستم.»

بخش هایی از صحبتهای مادر کریستیانو رونالدو در روزنامه بریتانیایی میرر بازتاب یافته. البته خانم دلورس جزئیات بیشتری در مورد روند درمان و مبارزه اش با بیماری سرطان اعلام نکرد و گفت:« هیچ کسی چیزی دراین باره نمی داند که آیا نیاز به عمل جراحی دیگری خواهد بود یا خیر.»

خانم دلورس آوئیرو که فعالیت زیادی هم در شبکه های اجتماعی دارد، در کمال آرامش روند درمان را طی می کند و خوشبینی زیادی دارد تا دوباره بتواند بر بیماری سرطان غلبه کند.

او اخیرا به تورین سفر کرده بود تا در جشن تولد پسرش حضور بیابد و با نوه هایش نیز دیدار کند. علاوه بر او، دو خواهر کریس ،یعنی کاتیا و الما نیز در این جشن تولد خانوادگی حضور داشتند.

کاتیا، خواهر کریس رونالدو هم چندین عکس از سفرش به تورین را در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرد. او در سفر به ایتالیا، با برادرزاده هایش حسابی خوش گذراند و از دیدار با آنها حسابی خوشحال بود. کاتیا در زیر یکی از عکسها نوشت:« از بوی بودن با این بچه ها لذت می برم.»

منبع: footballi.net

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیوگرافی

سایت صیغه