پای گروه‌های شیطان پرستی به مدارس هم باز شد

در سایه غفلت مسئولان
برخی از گروه‌های شیطان پرستی با هدف جذب و عضوگیری جوانان در بعضی از دبیرستان‌های کشور فعالیت خود را گسترش دادند.

1822393 135 -  پای گروه‌های شیطان پرستی به مدارس هم باز شدبه گزارش  فانیگما،  به نقل از سایت دانا، اخیرا برخی از گروه های شیطان پرستی باهدف جذب و عضو گیری جوانان در بعضی از دبیرستان های دخترانه و پسرانه کشور فعالیت خود را گسترش دادند.

این گروه ها به دلیل وجود پتانسیل و استعداد جوانان و عدم اطلاع کافی از نوع فعالیت این گروه های شیطان پرستی با هدف دست یابی به اهدافی نظیر از بین بردن فرهنگ اسلامی و و اصول دین مبین اسلام، اخیرا درصدد  جذب و عضو گیری از برخی مدارس دخترانه و پسرانه کشور هستند.

توزیع گسترده سی‌دی‌ها و فیلم‌های رقص و آواز گروه‌های شیطان‌پرست غربی در میان دختران و پسران در برخی از دبیرستان ها ،رواج نمادها و مدل‌های مو و نوع آرایش و لباس پوشیدن در بین آنان و دعوت به حضور در بعضی مراسمات از جمله فعالیت‌ها و شگردهای تبلیغی این گروه‌های منحرف است.

شیطان پرستی (و یا به تعبیر دقیق تر شیطان گرایی)حرکتی است که امروزه خصوصا در غرب مریدانی را به خود جذب کرده است.این حرکت با پشتیبانی کانون های بزرگ سرمایه داری (خصوصا یهود) و با پیامبری پیامبرانی چون موزیک متال و سینمای هالیوود رویای تسخیر عواطف و افکار بشریت را در سر می پروراند.

ستاره پنج پر، دو مثلث معکوس روی هم (ستاره داود)، صلیب معکوس ( ضد مسیحیت) و نشانه آمون خدای مصریان ازجمله نمادهای پیروان شیطان پرستی است.

کلیدواژه : شیطان پرستیمدارس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید