آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور از زبان سرهنگ نادر رحمانی

آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور از زبان سرهنگ
ب

آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور از زبان سرهنگ نادر رحمانی

 

سرهنگ نادر رحمانی از بارش باران در اکثر محور‌های اصفهان و چهارمحال بختیاری خبر داد و گفت: ترافیک در شمال به جنوب محور هراز محدوده‌های تونل شماره (۱)، پنجاب و لاریجان، نیمه سنگین و طول محور پرحجم است.

وی با اشاره به ترافیک پرحجم و روان در طول شمال به جنوب محور کرج – چالوس، افزود: ترافیک در طول محور شمال به جنوب محور فیروزکوه نیز پرحجم و روان است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با بیان اینکه ترافیک در شمال به جنوب محور رشت به قزوین محدوده‌های امام زاده هاشم (ع) تا پل عوارضی نیز نیمه سنگین است، اظهار کرد: سایر محور‌های مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

ترافیک پرحجم در مسیرهای منتهی به تهران

سرهنگ رحمانی درباره وضعیت جوی و ترافیکی تا ساعت ۲۱ امشب، گفت: برابر آخرین گزارش‌های دریافتی، در حال حاضر در اکثر محورهای استان‌های آذربایجان غربی و چهارمحال و بختیاری و محورهای بناب-ملکان و جلفا-مرند در استان آذربایجان شرقی و محور لنگه پارسیان در استان هرمزگان بارش باران گزارش شده است.

وی ادامه داد: در استان یزد و محور اردکان طوفان شن گزارش شده است.

رحمانی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌ها نیز گفت: ترافیک در محور رشت-قزوین، ورودی و خروجی شهر رشت و از امامزاده هاشم تا سه‌راهی سنگر و پل رودبار، سنگین و محدوده‌های لوشان، منجیل و رودبار، نیمه سنگین و طول محور پرحجم و روان است.

وی اضافه کرد: ترافیک در شمال به جنوب محور هراز در طول محور پرحجم و روان است و در مسیر شمال به جنوب محور کرج-چالوس نیز وضعیتی مشابه گزارش شده است.

به گفته رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، ترافیک در مسیر شمال به جنوب محور فیروزکوه، ورودی کمربندی قائم‌شهر و ورودی و خروجی شهرهای زیرآب، سوادکوه، پل سفید و محدوده‌های کارسالار و تونل شیرگاه سنگین و محدوده‌های ورودی شهرهای فیروزکوه، دماوند و کبلاوند، نیمه سنگین گزارش شده و در طول محور پرحجم و روان است.

رحمانی ادامه داد: همچنین در محورهای کرمانشاه-همدان و همدان-تهران در استان همدان نیز ترافیک پرحجم و روان گزارش شده و در آزادراه زنجان به قزوین نیز وضعیتی مشابه وجود دارد.

وی ترافیک در آزادراه قزوین به کرج را نیمه‌سنگین اعلام کرد و گفت: در آزادراه کرج به تهران در محدوده پل فردیس تا پل کلاک نیز ترافیک نیمه‌سنگین است. در آزادراه ساوه به تهران نیز ترافیک پرحجم و روان است.

رحمانی با بیان این که محورهای کرمانشاه-همدان و همدان-ساوه دارای ترافیک پرحجم و روان است، گفت: در محورهای سلفچگان-قم و آزادراه قم به تهران نیز شاهد افزایش حجم ترافیک هستیم اما تردد در جریان است.

به گفته وی، سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.

منبع: isna.ir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *