خانه / ورزش / فوتبال خارجی / ادورنه Edurne نامزد جذاب داوید دخیا دروازه بان منچستریونایتد !

ادورنه Edurne نامزد جذاب داوید دخیا دروازه بان منچستریونایتد !

ادورنه Edurne نامزد جذاب داوید دخیا دروازه بان منچستریونایتد !

 

ادورنه، نامزد ۳۳ سال داوید دخئا دروازه بان اسپانیایی دنیای فوتبال، یکی از چهره های سرشناس در دنیای موسیقی است. او که یک خواننده اسپانیایی است بعد از ۴ سال دوری از دنیای موسیقی حالا مجددا به صحنه بازگشته است.

ادورنه حالا در گفتگوی متفاوتی در مورد برچسب های که به ویژه در دنیای فوتبال به افراد زده می شود اظهار نظر کرده. از زمان آشنایی داوید دخئا و ادورنه ۹ سال می گذرد و حالا ادورنه گفته که اصلا از لیبل WAGS یعنی همسران فوتبالیست ها خوشش نمی آید.

ادورنه دراین باره گفته:« به نظرم برخی لیبل ها مثل لیبل WAGS که به همسران فوتبالیستها اتلاق می شود، دیدگاهی خیلی مردسالارانه است. به نظرم خیلی مردسالاری است که بخواهید در مورد نامزدها یا همسران فوتبالیستها صحبت کنید. انگار که ما به این خاطر همسرانمان را انتخاب کرده ایم ، چون که فوتبالیست هستند. من دوست دارم هرچه زودتر عنوان WAG از بین برود. از این لیبلها که به افراد زده می شود متنفرم و اصلا خوشم نمی آید که مارا WAG بنامند. در دنیای فوتبال بسیاری از مسائل باید تغییر کنند و از دید من مسائلی مردسالارانه هستند. کارهای زیادی باید انجام شود ولی ما موفق خواهیم شد.»

ادورنه Edurne نامزد جذاب داوید دخیا دروازبان منچستریونایتد !

او در پاسخ به سوالی درمورد اینکه آیا به زودی با دخئا مراسم ازدواجشان را برگزار خواهند کرد یا خیر گفت:« فعلا که جشن عروسی درکار نیست. مهم این است که ما همدیگر را دوست داریم و اگر روزی قرار به برگزاری جشن عروسی شود که عالی خواهد بود ؛ درغیر این صورت هم مسئله مهمی نیست.»

ادورنه Edurne نامزد جذاب داوید دخیا دروازبان منچستریونایتد ! ادورنه Edurne نامزد جذاب داوید دخیا دروازبان منچستریونایتد ! ادورنه Edurne نامزد جذاب داوید دخیا دروازبان منچستریونایتد !

 

 

ادورنه Edurne نامزد جذاب داوید دخیا دروازه بان منچستریونایتد !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیوگرافی

سایت صیغه