خانه / فرهنگ و هنر / چهره ها / حاشیه های عجیب مهناز افشار و ارتباطش در قتل طلبه همدانی !
مهناز افشار

حاشیه های عجیب مهناز افشار و ارتباطش در قتل طلبه همدانی !

حاشیه های عجیب مهناز افشار و ارتباطش در قتل طلبه همدانی !

 

مهناز افشار

به گزارش تابناک جوان، به تازگی یک حساب کاربری جعلی در توییتر با استفاده از تصویر یک روحانی به همراه اسم ساختگی، به سوژه رسانه‌های ضدانقلاب تبدیل شده است.

ماجرا از این قرار است که عناصر ضدانقلاب با ایجاد کردن این حساب با نام جعلی “سید مصطفی حجازی” و قرار دادن تصویر یک روحانی، پیام‌های حساسیت برانگیزی را در راستای اختلاف افکنی میان گروه‌های مختلف داخلی و حتی میان دو ملت ایران و عراق منتشر کرده است و همزمان کانال‌های ضدانقلاب و بدنام، چون آمدنیوز هم آن را پوشش دادند.

حاشیه های عجیب مهناز افشار و ارتباطش در قتل طلبه همدانی !

اما خیلی زود این این دروغ پردازی ضدانقلاب هم آشکار شد و طلبه مازندرانی که از تصویر او برای این حساب جعلی استفاده شده است، با انتشار ویدئویی، اعلام کرد هیچ حسابی در توییتر ندارد و نام او نیز «سید غفار دریاباری» است. این ویدئو را در ادامه می‌بینید:
اما بار دیگر سلبریتی حاشیه‌ساز که پس از توییت‌های اختلاف افکن در موضوع ورود امدادگران حشدالشعبی به خوزستان، به شدت مورد اعتراض کاربران و رسانه‌ها قرار گرفته بود، با استناد به این حساب کاربری جعلی و خبر‌های کانال‌های ضدانقلاب، بار دیگر اینگونه به تحریک اذهان و احساسات عمومی اقدام کرده است:
حاشیه های عجیب مهناز افشار و ارتباطش در قتل طلبه همدانی !
بسیاری از کاربران توییتر ضمن اعتراض و واکنش به مهناز افشار، از طلبه مازندرانی خواسته‌اند تا این اقدام سلبریتی حاشیه‌ساز و همچنین ساخت اکانت جعلی را از مراجع ذیصلاح پیگیری حقوقی کند.
به نظر می‌رسد در صورت پیگیری جدی حقوقی این موضوع از سوی این روحانی و حتی ورود مدعی العموم (که این روز‌ها بسیار فعالانه با جرایم رسانه‌ای و مجازی در حال برخورد هستند)، می‌تواند یک بار برای همیشه پرونده این دست حاشیه سازی‌های ناشی از جهل و بی سوادی سلبریتی‌ها را مختومه کند.
منبع: tabnak.ir

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *