قاضی باورش نمی‌شد/استفاده جنسی پدر و دوستانش از کودک ۹ ساله+ عکس

ب
به گزارش پلیس آلاباما پدر ۳۲ ساله به همراه شریک خانگی خود(مرد) فرزند ۹ ساله خود را به مدت ۸ ماه حبس و وی را مورد سوء استفاده جنسی قرار می داد توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

http://funigma.com/wp-content/uploads/2013/12/1854518_666-290x184.jpgفانیگما :به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران به نقل از اسوشیتد پرس: دو مرد در آلاباما با تهیه فیلم از اعمال فاسد خود در ارتباط با کودکان، پسر بچه ۹ ساله را که فرزند یکی از آنان بود را مورد استفاده جنسی قرار می دادند.

چارلز داناوانت به همراه کارل هرولد ۳۲ ساله پدر پسربچه ۹ ساله پس از ۸ ماه سوء استفاده جنسی و وادار کردن پسرش به انجام کارهای غیر اخلاقی توسط پلیس آلاباما شناسایی و در یک عملیات دستگیر شدند.

پلیس ایتر پل در جریان این پرونده که تصاویر و فیلم های مستهجن از پسر بچه ۹ ساله با دیگر افراد بزرگسال و انتشار آنان در فضای اینترنت با بدست آوردن آی دی و سرنخ های مفید این باند را شناسایی و دستگیر کردند.

پس از دستگیری این متهم ردیف اول پرونده به همراه چند تن دیگر بازپرس  ویژه این پرونه به نقل ا این خبر گزاری گفت: “این باور نکردی است.”

رفتار وحشتناک چنین پدری را در شکنجه جنسی و تجاوز به فرزند خود را چگونه می توان باور کرد.

هر دو متهم ردیف اول پس از دستگیر شدن به پرداخت جریمه ۱ میلیون دلاری محکوم شدند. به دستور قاضی این پرونده خانه آنان به عنوان خانه وحشت خراب خواهد شد.

پلیس جستجوی خود را برای یافتن مادر این پسر بچه برای سپردن وی به دست مادر آغاز کرده است.

انتهای پیام/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.