خانه / خبر / حوادث / ماجرای عجیب تصادف پورشه سوار با پراید در اصفهان + عکس و ویدیو

ماجرای عجیب تصادف پورشه سوار با پراید در اصفهان + عکس و ویدیو

در ساعت یک بامداد پنجشنبه بیست و ششم اردبیهشت ۹۸ ( سال جاری ) تصادف عجیبی در خیابان کارگر اصفهان رخ می دهد که کلی در شبکه های اجتماعی هم نیز سرو صدا پیدا می کند.

کورس گذاشتن دو پورشه سوار در خیابان کاگر اصفهان باعث می شود که یکی از پورشه ها با انحراف مسیر از جاده اصلی به یک پراید که در گذر بوده است برخورد کند و باعث تصادف مرگ دلخراشراننده پراید شود.

نکته عجیب و قابل تامل در این حادثه این است که راکب یکی از پورشه ها که به نظر صاحب هر دو پورشه هم بوده به طرز عجیبی با صحنه برخورد می کند.

ماجرای عجیب تصادف پورشه سوار با پراید در اصفهان + عکس و ویدیو

صحنه تصادف پراید و پورشه سوار در اصفهان

وی عربده کشان از خسارات وارد شده به خودروی میلیاردی خود شکایت می کند و در مورد راننده پراید که در این حادثه کشته شده است می گوید ” عیبی ندارد دیه او را پرداخت می کنیم ! ”

راننده پسر پیاده می‌شود و فرار می‌کند. دختری که سوار پورشه‌ی دیگر بوده با پسر تماس می‌گیرد و گلایه می‌کند که چرا به پورشه پدرش آسیب زده شده است.

در ادامه دختر از ماشین ۳۵ میلیون پول نقد و ۴ تا گوشی موبایل در می‌آورد. گویا هر دو ماشین متعلق به پدر دختر بوده، آن طور که یکی از خسارت دیده‌ها نقل می‌کند، رفتار برخی ماموران کلانتری در مواجهه با این اتفاق کمی عجیب بوده است.

در ویدئو هایی که از دختر مالک پورشه در فضای مجازی تکثیر شده او دائما در حال جیغ کشیدن است و دائما می‌گوید: که چرا نمیذارید سوار ماشینم بشم ماشین مال بابامه و اون آقا هم برادرمه!

 

 

اولین صحبت های راننده پورشه – اشک های مادری که پسرش در تصادف کشته شد

 

رئیس پلیس راهور : راننده پورشه آقازاده نبوده است

رئیس پلیس راهور شهرستان اصفهان گفته خودروی پورشه‌ خبرساز اصفهانی که تصاویر تصادف آن در ساعات اخیر، در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود، ارتباطی به هیچ یک از مسئولان نداشته و راننده آن “آقازاده” نبوده است.

 

در ساعات اخیر، تصاویری از یک تصادف در شبکه‌های مجازی دست به دست می‌شود که نشان می‌دهد یک خودرو پورشه با برخورد با چند خودرو دیگر، موجب بروز خسارت شده است.

 

در توضیحات این تصادف آمده که “دو خودرو پورشه در خیابان کارگر اصفهان، کورس گذاشته‌ بودند که یکی از این دو خودرو به دلیل سرعت بالا، کنترل خود را از دست داده و با خودروهای دیگری برخورد می‌کند.” بنابر اطلاعات غیر رسمی، این تصادف موجب مرگ یک نفر می‌شود.

ماجرای عجیب تصادف پورشه سوار با پراید در اصفهان + عکس و ویدیو

تصادف وحشتناک پراید با پورشه در اصفهان که موجب فوت راننده جوان پراید شد

 

اظهارات مطرح در شبکه‌های مجازی، این ادعا را طرح کرده‌اند که خودرو متعلق به یکی از مسئولان بوده و راننده نیز فرزند وی بوده است.

 

حالا ابوالقاسم چلمقانی در گفت‌وگو با ایسنا، این اظهارات را تکذیب کرده و می‌گوید: این خودرو به هیچ‌یک از مسئولان ارتباطی نداشته، راننده شناسایی، اما متواری شده است و “آقازاده” نیز نبوده است.

وی افزود: به دلیل اهمیت خبر، اطلاعات تکمیلی توسط معاونت اجتماعی و مرکز اطلاع‌رسانی پلیس اصفهان، منتشر خواهد شد.

 

منابع: شبکه های اجتماعی ، برترین ها ، ایسنا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *