خانه / فرهنگ و هنر / چهره ها / عکس و بیوگرافی شادی مختاری + همسرش

عکس و بیوگرافی شادی مختاری + همسرش

شادی مختاری متولد نوزدهم فروردین هزار و سیصد و هفتاد و سه ( ۱۳۷۳ ) در تهران است.

وی دارای مدرک لیسانس رشته علوم ارتباطات می باشد.

شادی در سال ۹۶ با بازی در سریال سایه بان  خود را در قاب تلویزیون به مخاطبان معرفی کرد . وی در این سریال در کنار محمدرضا غفاری و هستی مهدی فر همبازی بود.

در سال ۹۷ با حضور در فیلم سینمایی هفت و نیم به کارگردانی نوید محمودی اولین حضور خود را در سینما تجربه کرد.

شادی_مختاری در سال ۹۸ با حضور در سریال دلدار و ایفای نقش ندا به اوج شهرت خود رسید. این سریال به کارگردانی نوید محمودی در ماه مبارک رمضان از شبکه دو سیما پخش شد.

وی در حال مجرد است و ازدواج نکرده است.

شادی مختاری ۱۶۷ سانتی متر قد دارد.

عکس و بیوگرافی شادی مختاری + همسرشژست متفاوت از شادی _ مختاری بازیگر سریال دلدار عکس و بیوگرافی شادی مختاری + همسرشعکس از بازیگر نقش ندا در سریال دلدار عکس و بیوگرافی شادی مختاری + همسرشچهره متفاوت شادی_مختاری بازیگر سینما و تلویزیون عکس و بیوگرافی شادی مختاری + همسرشتیپ جدید شادی_مختاری بازیگر سریال دلدار عکس و بیوگرافی شادی مختاری + همسرشعکس های اینستاگرامی شادی_مختاری بازیگر نقش ندا در سریال دلدار عکس و بیوگرافی شادی مختاری + همسرشعکسی از شادی_مختاری بازیگر نقش ندا عکس و بیوگرافی شادی مختاری + همسرشعکس های شخصی شادی مختاری بازیگر نقش ندا عکس و بیوگرافی شادی مختاری + همسرشعکس اینستاگرامی شادی_مختاری عکس و بیوگرافی شادی مختاری + همسرشعکس جدید ندا بازیگر سریال دلدار عکس و بیوگرافی شادی مختاری + همسرشگریم شادی _ مختاری در سریال دلدار عکس و بیوگرافی شادی مختاری + همسرشعکس شادی_مختاری در پشت صحنه سریال دلدار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیوگرافی

سایت صیغه