خانه / ورزش / فوتبال ایران / ترسناندن همسر استراماچونی برای نیامدن به استقلال ! + عکس

ترسناندن همسر استراماچونی برای نیامدن به استقلال ! + عکس

عضو هیات مدیره استقلال در گفتگویی اعلام کرد ، یک نفر برای اینکه استراماچونی به استقلال نرود عکس های عجیبی برای همسرش فرستاده است !

 

بعد از آنکه مدیران استقلال هفته گذشته با گزینه اصلی سرمربیگری تیمشان جلسه داشتند، قرار بر این شد که تکلیف حضور این مربی در استقلال، نهایتا ظرف امروز و فردا مشخص شود. مربی ایتالیایی با استقلال به تفاهم کلی رسیده و فقط از باشگاه خواسته بود که با همسر خود مشورت کند و در صورت رضایت وی به استقلالی‌ها پاسخ نهایی را بدهد.

آندره آ استراماچونی و همسرش دالیلا استراما + بیوگرافی و عکساستراماچونی و همسرش دالیلا

بیوگرافی و زندگی شخصی استراماچونی و همسرش دالیلا ( کلیک کنید)

در چنین شرایطی، اتفاقاتی رخ داده که ممکن است نظر استراماچونی و همسر او درباره زندگی در ایران را عوض کند.

کامران منزوی عضو هیات مدیره باشگاه امروز در یک برنامه تلویزیونی به یک اتفاق تلخ اشاره کرد و گفت:

” متأسفانه عکس‌هایی برای همسر استراماچونی فرستادند که به هیچ وجه نمایانگر فرهنگ اصیل ایرانی نیست. اتفاق‌هایی که در هر کشوری رخ می‌دهد، بدون اینکه سیاه‌نمایی کنند، از آن به راحتی می‌گذرند، اما برای ایران سیاه‌نمایی می‌شود. امیدوارم این مسائل در تصمیم‌گیری‌های‌ این مربی ایتالیایی تأثیری نداشته باشد. این رفتارها برای تخریب کشور و فرهنگ‌مان چه معنایی دارد؟”

اگر بخواهیم به جزئیات اشاره کنیم، تنها می‎توانیم بگوییم که تصاویر ارسال شده برای همسر استراماچونی، تصاویر عجیبی است و ممکن است روی نظر او برای موافقت با سفر آندره‎آ به ایران تاثیر بگذارد و باید دید شیطنتهایی که در فضای مجازی و شبکه‎های اجتماعی رخ داده باعث دور شدن استراماچونی از استقلال خواهد شد با این مربی ۴۳ ساله به استقلال جواب مثبت خواهد داد.

ترسناندن همسر استراماچونی برای نیامدن به استقلال !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *