خانه / فرهنگ و هنر / چهره ها / بیوگرافی آرمان امیدی خواننده برنامه عصر جدید + عکس و فیلم

بیوگرافی آرمان امیدی خواننده برنامه عصر جدید + عکس و فیلم

آرمان امیدی متولد ۱۳۸۴ در شهر مسجد سلیمان می باشد.

 

وی با حضور در برنامه پربیننده عصر جدید و اجرای خود مورد توجه و استقبال گسترده ای بین داوران و همچنین مخاطبان عصر جدید قرار گرفت.

 

آرمان در این برنامه بزرگ استعداد یابی به عنوان فرد مستعد در حوزه موسیقی برای نخستین بار اجرایش از طریق برنامه عصر جدید در شبکه ملی پخش و اجرای بی نظیرش مورد توجه داوران و مخاطبان برنامه عصر جدید قرار گرفت.

آرمان امیدی خواننده برنامه عصر جدید

داستان زندگی آرمان امیدی

اما داستان زندگی آرمان با آن چهره معصومش با دیگر شرکت کنندگان این برنامه شاید متفاوت تر بود، کودکی ۱۴ ساله که بقول خودش بدون اینکه کلاس موسیقی رفته باشد خوانندگی و آواز را پیش گرفته است.

 

وقتی آرمان از زندگیش در برنامه عصر جدید صحبت کرد شاید هیچکس باور نداشت که این هنرمند یکی از کودکان کار مسجد سلیمان است که به علت مشکلات مالی در کنار تحصیل در نانوایی کار می کند.

 

اجرای هنرمندانه این نوجوان با آواز محلی بختیاری در مرحله مقدماتی برنامه عصر جدید توانست نظر آریا عظیمی نژاد یکی از چهار داور این برنامه را جلب و با کارت طلایی او به مرحله دوم این برنامه راه یابد.

 

اما روز گذشته مرحله دوم این برنامه با اجرای آرمان امیدی این نوجوان مسجد سلیمانی آغاز و او موفق تر از دوره قبل توانست آنچنان هنری از خود به نمایش بگذارد که نظر چهار داور این برنامه، تماشاگران و بینندگان را مجذوب خود کند.

فیلم اجرای دلنشین آرمان امیدی در برنامه عصر جدید

آرمان در این مرحله نیز با آواز محلی بی نظیرش از بین چهار شرکت کننده موفق شد به همراه یکی دیگر از رقبای خود به مرحله فینال راه پیدا کند.

 

اما اجرای آرمان در برنامه روز گذشته تفاوت داشت، پس از اجرای آرمان جمعی از کودکان کار در این برنامه حضور و در تقدیر از اجرای زیبا و هنرمند آرمان با اهدا لوح از او تقدیر کردند.

 

حضور این کودکان در کنار آرمان بی شک بیانگر حس نوعدوستی و تقویت روحیه این نوجوان بود که مثل آرمان در کنار تحصیل به دلائل مختلف مجبور به کار هستند.

آرمان امیدی خواننده برنامه عصر جدید

آرمان امید خواننده نوجوان و با استعداد مسجد سلیمانی

 

بی شک آرمان و هنرش نمونه موفق یک کودک کار است که با وجود مشکلات مالی هم به تحصیلش ادامه داده و هم به هنرش می پردازد.

 

این نوجوان الگوی بسیاری از کودکانی است که با وجود داشتن امکانات گسترده و تمکن مالی و رفاه ولی تن به تحصیل نداده و از زندگیشان ناراضی هستند.

 

بی شک حضور آرمان در این برنامه نمایشی از زندگی موفق یک کودک کار و با انگیزه است که با وجود مشکلات مالی ولی تحصیل را رها نکرده و به عنوان کمک خرج خانواده به هنرش نیز می پردازد.

به امید موفقیت بیشتر آرمان و آرمانهای او…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیوگرافی

سایت صیغه