خانه / فرهنگ و هنر / چهره ها / عکس و بیوگرافی احمد پورمخبر + همسرش و ویدیو جنجالی

عکس و بیوگرافی احمد پورمخبر + همسرش و ویدیو جنجالی

 احمد پورمخبر متولد هزار و سیصد و نوزده ( ۱۳۱۹ ) در محله گلوبندک تهران است.

وی بازیگری را را از سن ۶۵ سالگی شروع کرد و با نام مش قربون خیلی زود معروف شد.

پورمخبر خود را با بازی در دو سریال متهم گریخت ( سال ۸۵ ) و ترش و شیرین ( نوروز ۸۶ ) که کارگردانی هر دوی آنها بر عهده رضا عطاران بود معروف کرد.

پورمخبر درباره چگونگی بازیگر شدنش می گوید :” من اوایل با پسرم رفته بودم تا او برای بازیگری تست بدهد ، ولی آقای عطارن من را دید و چون نقش یک پیرمرد هم داشت، من را برد دفترش تست گرفت و قبول شدم”محمدرضا پسر ۲۶ ساله احمد پورمخبر نیر در پاسخ به این سوال که آیا از انتخاب نشدنش ناراحت نشده است ، می گوید : ” باور کنید من بیشتر خوشحال شدم که پدرم به جای من بازیگر شد. چون دیدم یک آدم حتی در ۷۰ سالگی هم می تواند به موفقیت برسید. “

پورمخبر قبل از اینکه بازیگر شود در یک سوپر مارکتی کار می کرده است. وی همچنین می گوید تا به الان چند شعر و آهنگ سروده و ساخته است. پورمخبر همچنین علاقه خاصی به امیر تتلو دارد و بارها در صفحه شخصی خود از او مطلب گذاشته است.

احمد پورمخبری نیز تایید می کند که عباس قادری باجناق من است ! وی درباره او می گوید هیچ وقت باجناقی فامیل نمی شود ولی او را به شدت دوست می دارم !

احمد پورمخبر در سال ۱۳۵۷ ازدواج کرد و در حال حاضر صاحب دو پسر و دو دختر است.وی در اینباره می گوید:”من به نسبت دورانی كه در آن زندگی میكردم، خیلی دیر ازدواج كردم یعنی حدودا ۴۰ سالم بود كه ازدواج كردم. اكنون چهار فرزند دارم؛ همسرم آدم بیسوادی است و بنده خدا حتی فرق صد میلیون و پنج هزار تومان را نمیداند و فكر میكند پانصد هزار تومان بیشتر از یك میلیون تومان است!!!

ویدئویی ناراحت کننده

ویدئویی از احمد پورمخبر بازیگر سینما و تلویزیون در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می‌دهد کنار خیابان آواز می‌خواند و مردم به او پول می‌دهند.

فیلم حال روز احمد پورمخبر در خیابان های تهران

 

این اولین بار نیست که کنار خیابان نشستن این هنرپیشه حاشیه‌ساز شده است.

پورمخبر پیشتر در واکنش به تصویری که از او در کنار بساط دستفروشی با عنوان دست‌فروشی این بازیگر منتشر شده بود، در صفحه اینستاگرام خود نوشته بود: «کار کردن عار نيست، کارى که يک لقمه نان حلال ازش بشه درآورد گناه نيست ولى تهمت زدن و برچسب زدن گناه بزرگيه.
وقتى يک عکسى از هر کسى ديديد سريع قضاوت نکنيد،اگر من با يک خلبان هم در کابين خلبان عکس دارم پس خلبان شدم؟؟؟

يا اگر پشت نيمکت کلاسى در يک دانشگاه عکس بگيرم، دانشجو شدم؟؟؟

دوستان عزيز من بازنشسته ارتش هستم و اگر بازيگر هم نميشدم روزگارم مي گذشت. خداروشکر مي کنم که زندگى آبرومندانه اى دارم ودر اين سن و سال احتياجى به کار کردن براى گذران زندگى ندارم.»

فیلم حال روز احمد پورمخبر در بیمارستان

احمد پورمخبراحمد پورمخبر بازیگر سینما و تلویزیون احمد پورمخبرالناز شاکردوست در کنار احمد پورمخبر رضا عطاران در کنار احمد پورمخبر احمد پورمخبرمرجانه گلجین و محمد پسر احمد پورمخبر احمد پورمخبرمحمدرضا گلزار در کنار احمدپورمخبر احمد پورمخبر احمدپورمخبر و مرحوم  مرتضی پاشایی احمد پورمخبراحمدپورمخبر و مجید قمری ( خواننده ) احمد پورمخبراحمد پورمخبر و دختر و پسرش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیوگرافی

سایت صیغه