تعجب گردشگران از بزرگ ترین آکواریوم اروپا!! +تصاویر

پارک اقیانوس شناسی در والنسیا، به عنوان بزرگترین آکواریوم در اروپا، سالانه میزبان میلیون‌ها گردشگری است که از نقاط مختلف جهان به این شهر مسافرت می‌کنند.
pixel8 - تعجب گردشگران از بزرگ ترین آکواریوم اروپا!! +تصاویرn00187050 t1 - تعجب گردشگران از بزرگ ترین آکواریوم اروپا!! +تصاویر

این پارک که ۱۱۰ هزار متر مربع مساحت داشته و ظرفیتی مطابق با ۲۲۴ میلیون لیتر آب را در خود جای داده است بزرگترین اکوسیستم‌های دریایی همچون دریای مدیترانه، دریای سرخ و دریاهای گرمسیری را دارا است.

0.123981001328640342 irannaz com1 - تعجب گردشگران از بزرگ ترین آکواریوم اروپا!! +تصاویر
به گفته مدیر پارک، سالن‌های مختلفی در این مجموعه وجود دارد که محیط زیبای زیر دریا را می‌توان به صورت مناظر پانوراما تماشا کرد. برخی از تالارها، راهروها و تونل‌های زیر آب با اکوسیستم قطب شمال ساخته شده‌اند که می‌توان سرمای واقعی قطب را در آن احساس کرد.
این آکواریوم بخشی از محوطه دانشگاه شهر علوم و هنر اسپانیا است که بر پایه یک مجتمع فرهنگی با معماری‌های مدرن در شهر والنسیا واقع شده است.
0.124381001328640342 irannaz com1 - تعجب گردشگران از بزرگ ترین آکواریوم اروپا!! +تصاویر
گفتنی است بازدید گردشگر در سال گذشته از این آکواریوم به دلیل بحران مالی در اروپا، نسبت به سال‌های پیشین کمتر بوده به نحوی که تا تعطیلی آن نیز پیش رفته بود./ایران ناز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید