خانه / فرهنگ و هنر / چهره ها / عکس های بی حجاب نگار جواهریان در کانادا + واکنش ها

عکس های بی حجاب نگار جواهریان در کانادا + واکنش ها

عکس های بی حجاب نگار جواهریان در کانادا جنجال به پا کرد !

عکس های بی حجاب نگار جواهریان در کانادا + واکنش

رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان

سفر اخیر «رامبد جوان» و همسرش «نگار جواهریان» به کانادا برای اکران بین المللی فیلم «قانون مورفی» توجه کاربران شبکه های اجتماعی را به احتمال تولد نوزاد این زوج هنری در این کشور جلب کرده است.

عده ای از اینکه آنها اکران فیلم را بهانه کرده اند تا فرزندشان در کشور کانادا به دنیا آید انتقاد کرده اند و می گویند کسی که ادعا می کند ایران و مردم ایران را دوست دارد چرا می خواهد فرزندش در کشور دیگری به دنیا بیاید.

در همین حال، خبرآنلاین ساعاتی پیش با انتشار عکس بی حجاب منتسب به نگار جواهریان که او را در کنار همسرش رامبد جوان در کانادا نشان می‌دهد، عنوان عکس لورفته را برای این خبر استفاده کرد!

این خبرگزاری که عکس را بدون سانسور منتشر کرده بود، ساعاتی بعد، آن‌ را حذف کرد.

عکس های بی حجاب نگار جواهریان در کانادا + واکنش

عکس بدون حجاب منتسب به نگار جواهریان در کانادا که در شبکه های اجتماعی پخش شده است

واکنش ها

امیرحسین ثابتی فعال رسانه‌ای اصولگرا در واکنش به انتشار تصویر نگار جواهریان و رامبد جوان در کانادا در اعتراض به رویه‌ی تلویزیون ایران نوشته است: “فاجعه اول این است که رامبد جوان ۲۴ ساعته روی آنتن صداوسیمای ایران است، ولی برای به دنیا آمدن فرزندنش به کانادا می‌رود، فاجعه دوم این است که بعد از انتشار عکس بی حجاب همسرش در کانادا صداوسیما همچنان به او آنتن دهد! این یعنی خود جمهوری اسلامی پیشقدم مسخره کردن ملت در بحث حجاب است.”

همچنین رضا ساکی روزنامه‌نگار و طنز نویس ایسنا نیز نوشته است: “هنرمندان فرزندان‌شان را در خارج به دنیا می‌آورند و سیاست‌مداران سال‌هاست فرزندانشان را به خارج فرستاده‌اند. این وسط ما ملت مانده‌ایم که در بازی دوستانه با کره هم چنان خوشحال می‌شویم از گل زدن ایران که انگار جام‌جهانی را برده‌ایم. ملتی که شب‌ها خواب ایران می‌بیند.”

به نظر می‌رسد، آتش روبه خاموشی خبر تولد مجری خندوانه در کانادا، با این عکس دوباره شلعه ور شده است و باید منتظر واکنش‌ها و جنجال‌های جدید ماند.

 

منابع: سیتنا / فرارو

عکس های بی حجاب نگار جواهریان در کانادا + واکنش ها

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیوگرافی

سایت صیغه