خانه / مطالب خواندنی و جذاب / برنامه غذایی هادی چوپان | برنامه تمرینی هادی چوپان
برنامه غذایی هادی چوپان | برنامه تمرینی هادی چوپان

برنامه غذایی هادی چوپان | برنامه تمرینی هادی چوپان

هادی چوپان مجوز بازی های المپیک را در مسابقات حرفه ای کانادایی کسب کرد. امروزه ورزشکار مشکلات این رشته و ظهور ویزای آمریکا را توضیح می دهد. او اخیرا توسط بسیاری از ورزشکاران به عنوان پدیده جهان معرفی شده است.

برنامه غذایی هادی چوپان | برنامه تمرینی هادی چوپان

در ابتدای کار خود، چوپان گفت: در مورد مکمل ها و قضات جعلی در بدنسازی و صدمه به ورزشکاران: “ما ارزش زیادی داریم. هر خانواده حدود ۲۵۰ هزار تومان را در روز صرف می کند. بدنسازان روزانه ۵۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان می خرند. هر روز سه کیلو پروتئین گوشت و مرغ را دریافت می کنید. در این مورد، بحث به یک میلیون خواهد رسید. مکمل باید در برنامه ورزشکار باشد. ”

 

برنامه غذایی هادی چوپان | برنامه تمرینی هادی چوپان

 

او در مورد اقدامات منفی برخی از بدنسازان در فروش داروهای جعلی به ورزشکاران گفت: “مشکل بزرگی به مقامات ورزشی ما می رسد.” این بزرگترین مشکل در داخل ایران است. بخش مکعب جعلی ما در هر جای ایران دو داروخانه در هر کوچه دیدیم. این دو داروخانه می توانند به جای فروش مواد مخدر به این بیماری داروهای سلامتی را به فروش برسانند. مکمل ها می توانند باعث سلامتی شوند. یک مرد جوان که در باشگاه ثبت نام می کند، می داند که او به داروخانه و دکتر می رود تا مکملش را به او بدهد. متأسفانه، ما در ایران داریم که خیلی دیر است. ما نباید همه چیز را به مربی و باشگاه برسانیم. این مرد جوان می خواهد سن ۱۰ سالگی را به سن ۱۰ سالگی برساند. یک مرد جوان است که برای ثبت نام می آید و می گوید من می خواهم به مسابقه بپردازم. من برای اولین بار برای شما ثبت نام می کنم. اگر من می گویم که ژنتیک خوب نیست، او با مدرسان دیگر علیه من صحبت می کند. ”

 

او گفت: “من فکر می کنم آنها ورزشکاران ستیزه جو ستیزه گر ترین هستند،” او در مورد زبری چهره بدنسازی در ایران گفت. شما دقیق ترین بدنساز را پیدا نمی کنید. ”

 

هادی، در پاسخ به سوال پذیرش اینکه برخی از ورزشکاران در این زمینه در این چهره خشن بوده اند، گفت: «مهم است که مربی و باشگاهی باشیم که باید ورزشکاران اخلاقی باشد. متأسفانه، آنها فقط می گویند که بدنسازان بیبل و مکمل هستند و رشد کرده اند، در حالی که به جنبه های مثبت این رشته توجه نمی کنند. من فکر می کنم که همه ورزشکاران باید تدریس شوند. باید معلم در مقابل غرور ورزشکار باشد. البته باشگاه های ما اینها چیزها نیست. من فکر نمی کنم که کسی ورزش کند. من ناراضی هستم. یک ورزشکار که به سختی کار کرده و باید باشگاه داشته باشد. وقتی باشگاه ها چنین هستند، نمی توانید اخلاقیات را به ورزشکاران بدهید. ”

 

او در مورد مرگ بیت الله عباسپور و شایعات در مورد نقش مکمل ها و استروئیدها در این حادثه توضیح داد: “بیت الله عباسپور یک قهرمان بود. او تراکتور بود که برای ایرانیان راه را باز کرد. عباسپور یک گلادیاتور بود که نمی توانست توصیف کند. هیچ کس نمیتواند تکرار کند. شایعات کامل یک کلاهبرداری بود.در ابتدا، دست خداست، مرگ باید به زودی یا بعد از آن برود، موفقیت بیت الله این بود که او به سن جوانی رفته است. او یک پزشک تمام معنا بود و یک پزشک به تناسب او آسیب نمی رساند و او یک مربی تمام وقت بود. امروزه بسیاری از قهرمانان او دستان خود را می گیرند. این یک تبعیض است که می گویند طرفدار مرگ بیت الله بود واسکولیت یک بیماری در جهان است و معروف است و هزار و یک نفر دستگیر شده است و این فرصتی برای بیت الله است. رونی کولمن، پادشاه باشگاه، در صندلی چرخدار نشسته است. هیچ چیزی برای مکمل وجود ندارد. به سختی روی شانه ها کار کن. نه همه چیز با مکمل ارتباط برقرار شود ”

 

چوپان ، به کسانی که می گویند که بدن سازی، مکمل و پول و آمپول می گویند، می گوید: “من آمادگی دارم روزانه بیست و چهار ساعت به کسی بگویم که بدن سازی فقط پول و ارزش دارد” از هر نمونه می خواهم از داروها و مکمل ها استفاده کنم. اگر می توانستم جای بیت الله عباس پور و هادی چوپان را پر کنم، من تمام زندگی ام را می نامم. ”

 

در بخش مهمی از سخنرانی او حتی اشاره کرد که ورزشکاران دیگر نیز از استروئیدها استفاده می کنند. هادی چوپان افزود: “من ۷ ساله ایرانی بودم. در آکادمی تمرین کردم. همزمان با تیم ملی بدنسازی، نه تیم ملی دیگر وجود داشت. من با چشمان خودم مصرف برخی از استروئید ها را دیدم. ورزشکاران حتی بیشتر از ما بودند. اعتقاد دشوار است، اما حقیقت پشت صحنه بوده است. چیزی را با چشمانم می گویم، این به تمام بدن سازی ها آسیب نمی زند. ”

 

چوپان گفت: “بسیاری از افراد مثل من، به همه جوانان و سرمایه هایشان داده اند. من به دلیل این مسابقه ماشین خود را به من دادند. من با Snap و تاکسی به باشگاه می روم. ویزا چیزی است که هیچ ارتباطی با آن ندارد سیاست ما ورزش و پرچم داریم ما افتخار میکنیم که کار میکنیم ما جوانانمان را قرار دادیم نه به نفع آن پرچم ایران را پرورش دادیم بارها از من خواسته شد که برای کشورهای دیگر رقابت کنم با پول زیاد اما من تولد یک قطعه خاک ایران است. عشق من ایران است. »

 

برنامه غذایی هادی چوپان | برنامه تمرینی هادی چوپان

 

وی ادامه داد: “هیچ درخواستی نمی تواند من را بخرد زیرا من ایران هستم.” من ایران را نمی فروشم مهم نیست که مقامات چقدر کار می کنند، من خیلی ناراحتم که ساندو (سنگ گرانبها از استاد پالمیا) را به ایران برساند. تنها حریف من ویزا است وزارت ورزش و فدراسیون میتواند ظرف مدت هفت روز این ویزا را دریافت کند. اما این یک افتخار تاریخی است. نه من، هر کس دیگری در این زمینه تنها می توانم مدال ایران را در فینال بزرگ برنده شوم. حالا میتونم ”

 

چوپان در مورد غذای ماهانه خود گفت: “یک روز، ۵۰۰ هزار تومان و ۱۵ میلیون ماهی، و شاید بیشتر از پول من. من تازه متاهل هستم. من دو فرزند دارم. هزینه پول بیشتر از این است.”

 

او در مورد گذشته خود اظهار داشت: “من گچ کار ساخت و ساز بودم. من از سال ۷۹ تا سال ۸۵ شروع کردم. من هم شیک و ملی بودم و حتی بدون هواپیما رفتم. تیم ملی. »

 

هادی با خنده در مورد خواننده دوست داشتنی خود صحبت کرد: “باید جواد یاساری را به من بدهی!”

 

در پایان، چوپان گفت که ورزشکار مورد علاقه او در این زمینه اولین بار آرنولد و سپس رونی کالمن بود.

 

 

مطلب ارسالی کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *