خانه / ورزش / فوتبال ایران / کارنامه ورزشی فرانکو دی سانتو Franco Di Santo بازیکن پرسپولیس

کارنامه ورزشی فرانکو دی سانتو Franco Di Santo بازیکن پرسپولیس

فرانکو دی سانتو، مهاجم ۳۰ ساله آرژانتینی با قدی یک متر و نود و سه نسانتی متر در پست مهاجم یا مهاجم سانتر بازی می کند. او  سابقه بازی در تیم های  مانند وردربرمن، چلسی، ویگان، ریو ویکانو و شالکه ۰۴ دارد.

کارنامه ورزشی فرانکو دی سانتو Franco Di Santo بازیکن پرسپولیس

او با توجه به کارنامه ای که دارد سابقه چندان خوبی ندارد و کارنامه وی یه جواریی مثل ماریو بودمیر می باشد.

با نگاهی به عملکرد او در تیم های سابق او، متوجه می شوید که او تنها در تیم های بزرگ بازی کرده و در موقعیت خوبی قرار نگرفته است. برای مثال، او در سال ۲۰۱۳ میلادی در ۷۱ بازی برای شالکه ۰۴ تنها ۵ گل به ثمر رساند. او بهترین عملکرد خود را در حضور وی در آلمان وردربرمن دارد که در ۴۹ بازی ۱۷ گل به ثمر رسانده است.

 

 

فرانکو دی سانتو سه بازی ملی در رده بزرگسالان و ۲۵ تیم در تیم ملی آرژانتینی زیر ۲۰ سال دارد

 

 

ارزش این بازیکن در سایت ترانسفرمارکت ۲ میلیون یورو تخمین زده شده است، اما تجربه ثابت کرده است که پرداخت بازیکن لزوما برابر با ارزش خود در ترانسفرمارکر نیست، به عنوان مثال، ارزش علیرضا بیرانوند در سایت ترانسفرمارکر خیلی بیشتر از مقدار قرارداد او در پرسپولیس است و یا شیخ دیابیت   با قیمت بسیار پایین تر از آنچه که در ترانسفر مارکت موجود است، به استقلال آمده است

 

 

آخرین تیم او Rayo Cano بود و به دلیل عملکرد ضعیف قرارداد وی فسخ و در حال حاضر بدون تیم است. حالا ما باید صبر کنیم و ببینیم که آیا مدیران تیم پرسپولیس دوباره تجربه تلخ ماریو Budimir را دوباره تکرار می کنند یا خیر؟

 

کارنامه ورزشی فرانکو دی سانتو Franco Di Santo بازیکن پرسپولیس

 

فرانکو دی سانتو در کنار جان تری و فرانک لمپاد در تیم چلسی ( وی در ۱۶ بازی که برای این تیم انجام داد نتوانست گلی به ثمر برساند )

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *