پ

ازدواج پنهانی بابک زنجانی با خانم سهامدار

بابک زنجانی قبلا با یکی از سهامداران اصلی شرکت «کانت گروپ» ازدواج و سپس در ایران از هم جدا شده اند.
فانیگما : فرانشر نوشت، تحقیقات دادستانی مستقر در باکیرکوی استانبول از شرکتهای بابک زنجانی به اتهام اسناد تقلبی، پرده از رازی جنجالی بر می دارد.بابک زنجانی در سال 2007 شرکتی با نام «کانت گروب اند کاسمتیک» با سرمایه اولیه 200 هزار لیر تاسیس می نماید که از این مقدار 198 هزار لیر آن متعلق به بابک زنجانی و 2000 لیر آن متعلق به خانمی با نام ثریا اسدی است. 

در سال 2013 سرمایه شرکت به 6 میلیون لیر افزایش پیدا میکند که سرمایه بابک زنجانی از این مبلغ 5 میلیون و 998 هزار لیر ثبت شده است. یک ماه بعد بابک زنجانی تمام سهام خود را به نام مروه ایرماک منتقل میکند. مروه ایرماک یک دختر 34 ساله ساکن یکی از محلات فقیرنشین ترکیه است که قبلا اخباری راجع به ارتباط او با رضا ضراب و بابک زنجانی منتشر شده بود.

 

مروه ایرماک که ادعا شده بابک زنجانی و ضراب، شرکتی به ارزش  6 میلیون لیر ترکیه (معادل یک میلیارد تومان) را به او واگذار کرده اند.

 

fft16_mf1878071

 

ثریا اسدی کیست؟

اما بعد از این نقل و انتقالات سهام میزان سهم ثریا اسدی ثابت می ماند. خانم ثریا اسدی که از اعضای سهامدار شرکت «کانت گروپ» است، همسر مطلقه بابک زنجانی است. این درحالی است که بابک زنجانی به دروغ مدعی شده که ازدواج نکرده است.

براساس اسناد، آنها در شعبه ۲۶۵ دادگاه خانواده تهران از یکدیگر جدا شده‌‌اند.

 

اما آیا ارتباطی بین بابک زنجانی و مروه ایرماک وجود دارد یا نه مشخص نیست!/ فرانشر

 

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • x 27 ژانویه 2014 / 10:59 ق.ظ
    0 0

    ايشان ثريا اسدي نيستند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید