خانه / سلامت / سلامت خانواده / خواص شگفت انگیز خوردن سیب برای روده

خواص شگفت انگیز خوردن سیب برای روده

خواص شگفت انگیز خوردن سیب برای روده

نتایج مطالعه جدید نشان داد که بخشی از خاصیت سیب برای سلامت انسان مربوط به باکتری مفید آن است که در آن موجود است و آن شکل در روده انسان تشکیل می‌شود.

مطالعات نشان می‌دهند که بیش از ۱۰۰ میلیون باکتری در سیب وجود دارند که برخی از آن‌ها نقش مهمی در حفظ سلامت روده یا محیط‌زیست دارند.

باکتری‌ها، قارچ‌ها و ویروس‌ها موجود در غذایی که می‌خوریم، به ما یک نگاه گذرا از بخش روده ما می‌دهند. با توجه به اینکه فرآیند پخت اغلب میکروب‌ها را از بین می‌برد، میوه‌ها و سبزیجات خام از مهم‌ترین منابع این میکروب‌ها هستند.”

گام بعدی شناسایی و تایید میزان تنوع در مواد غذایی منجر به تنوع در میکروبیوم روده‌ای و بهبود سلامت خواهد شد.

یک روز قبل از میکروبیوم و آنتی‌اکسیدان‌ها در محصولات تازه، بر روی برچسب‌های مواد غذایی در سوپرمارکت‌ها نمایش داده خواهد شد.

در بخش دیگری از پژوهش، محققان باکتری را در انبار سیب با باکتری موجود در نمونه‌های آلی مقایسه کردند. اگرچه تعداد باکتری‌ها در هر دو گروه یک‌سان بود، باکتری در سیب‌های ارگانیک بیشتر و متعادل‌تر بود، عاملی که باعث شد این سیب‌ها سالم‌تر و سالم‌تر از سیب‌های انبار باشند.

باور این است که تغییر در میکروبیوم کلید سلامت روده‌ای است و نتایج تحقیقات محققان با انواع باکتری یافت‌شده در سیب‌های ارگانیک مرتبط است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *