خانه / فرهنگ و هنر / چهره ها / پرستاری پرستو صالحی از مادرش / عکس

پرستاری پرستو صالحی از مادرش / عکس

پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که مدت ها است در سینما و تلویزیون کم کارتر شده است، این روزها در حال پرستاری از مادرش در منزل است.

مادر پرستو صالحی مدتی است که در بستر بیماری به سر میبرد و خانم بازیگر با تمام توانش در حال خدمت کردن به مادرش برای سپری کردن دوره بیماری و رسیدن به سلامتی است.

خدمت تمام وقت پرستو صالحی به مادرش

پرستو صالحی صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی درباره مراقبت و پرستاری از مادرش که در بستر بیماری به سر میبرد به روز کرد.

پرستاری پرستو صالحی از مادرش / عکس

پرستو صالحی با انتشار عکسی از مادرش نوشت:

این روزها فقط به تو سخت نمی گذره هر ناله ای که تو خواب می کنی خواب و از چشمام میگیره… کلافه شدی، یک ماه و نیم اینجوری خوابیدن و درد و … هر کاری میام بکنم هی میگی دستکش دستت کن میگم چرا مگه من بچه بودم با دستکش کارهای منو می کردی؟! نمی کردی ، این روزا به آب و آتیش میزنم که بهترین فضا رو برات آماده کنم هرجور که دوست داری ، هر جارو که دوست داری ، هر چیزی و که دوست داری برات فراهم می کنم که دلت نگیره که کلافه تر نشی … مادرم زود خوب شو، تو تنها دلیل زنده بودن منی…

مادر پرستو صالحی بیشتر از یک ماه است که در بستر بیماری به سر میبرد و این بانوی هنرمند تمام تلاشش را برای بهبودی حال مادرش انجام میدهد.

 

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *