حوادث

قتل در رشت / پسری که اعضای خانواده اش را کشت ! + فیلم

در پی وقوع قتل اعضای یک خانواده در کوچصفهانِ استان گیلان، پس از بررسی‌ها و شواهد موجود پسر خانواده که مظنون اصلی این اتفاق بود، با همدستی دوستش به قتل اعتراف کرد.

برترین‌ها: در پی وقوع قتل اعضای یک خانواده در کوچصفهانِ استان گیلان، پس از بررسی‌ها و شواهد موجود پسر خانواده که مظنون اصلی این اتفاق بود، با همدستی دوستش به قتل اعتراف کرد.

بامداد روز گذشته چهار نفر از اعضای یک خانواده به همراه مهمانشان در روستای گورابسر کوچصفهان از توابع شهرستان رشت با سلاح سرد به طرز وحشتناکی به قتل رسیدند.

بخوانید:  زن جوان: دخترخاله ام مرا، فاسد معرفی کرد

به گفته اهالی منطقه پدر این خانواده یکی از بازاریان سرشناس کوچصفهان است.

در همین رابطه معاون دادستان مرکز استان گیلان جزییات جدیدی از قتل عام ۴ نفر از اعضای یک خانواده همراه یک دختر مهمان در روستای گورابسرکوچصفهان را تشریح کرد.

بخوانید:  حادثه ای که به خیر گذشت+ تصاویر

علی اصغر حیدرنژاد، گفت: پدر، مادر، دختر و پدربزرگ اهل و ساکن روستای گورابسرکوچصفهان همراه دختری اهل یکی از استان‌های شمال غربی که مهمان این خانواده بود نیمه‌های دیشب با چاقو به قتل رسیدند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری‌کل استان گیلان نیز با اشاره به وقوع قتل در کوچصفهان شهرستان رشت و کشته شدن پنج نفر، گفت که این جنایت، یک درگیری خانوادگی است.

جان احمد آقایی افزود: فردی که خود را پسر خانواده معرفی می‌کرد، خبر کشته شدن اعضای خانواده اش را به پلیس اطلاع داد.

بخوانید:  دستگیری خطرناک‌ترین اشرار جنوب شرق ایران

وی اظهار کرد: بر حسب دستور رئیس کل دادگستری استان و قاضی کشیک پرونده، گروه بررسی صحنه جرم، پزشکی قانونی، کارشناسان تشخیص هویت، اداره آگاهی و پزشکی قانونی و افراد مربوط به پرونده در صحنه جنایت حضور یافتند.

وی افزود: به نظر می‌رسد این قتل قبل از خوردن شام اتفاق افتاده باشد؛ چرا که غذایی که برای شام فراهم کرده بودند، بدون استفاده در صحنه مانده بود.

بخوانید:  ادعای عجیب پزشک تبریزی در اولین جلسه دادگاه +عکس

آقایی با بیان اینکه در این جنایت پدر، پدر بزرگ، مادر، دختر دانشجو و دوست دختر خانواده که او نیز دانشجو بود به قتل رسیده اند، تصریح کرد: این قتل‌ها در دو خانه مجزا واقع در یک محوطه مشترک اتفاق افتاده که پدر و پدربزرگ خانواده در یک خانه قدیمی و مادر، دختر و دوست دختر خانواده در خانه تازه ساز حضور داشتند.

بخوانید:  سوتی عجیب مسعود صابری در اجرای کنسرتش ! / فیلم

وی اظهار کرد: در بررسی های انجام شده به هیچ یک از مقتولان زن، تعرضی نشده و همه مقتولان با ضربات چاقو به قتل رسیده اند.

در پی وقوع قتل اعضای یک خانواده در بخش کوچصفهان، پس از بررسی‌ها و شواهد موجود پسر خانواده که مظنون اصلی این اتفاق بود، با همدستی دوستش به قتل اعتراف کرد.

بخوانید:  فیلم هندی آریا ۲ + بازیگران و داستان

سرهنگ رحیم شعبانی در تشریح این خبر گفت: در پی تماس مردم با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع قتل در بخش کوچصفهان شهرستان رشت دستگیری قاتل یا قاتلان در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه با بررسی کارآگاهان آگاهی سرنخ‌هایی از قاتلان بدست آمد، افزود: قاتل ۲۲ ساله که پسر خانواده است به اتفاق همدست خود به ارتکاب قتل اعتراف کرد.

بخوانید:  فیلم هندی آستانه + بازیگران و داستان

رئیس پلیس آگاهی استان علت این قتل را اختلافات خانوادگی و مالی اعلام کرده و گفت: قاتل به همراه دوست ۲۰ ساله خود که اهل و ساکن رشت است به قتل این خانواده شامل پدربزرگ، پدر، مادر، دختر و میهمان اعتراف کرد.

وی ادامه داد: متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا