خانه / سلامت / وعده غذایی که در پسرشدن جنین اثر دارد !
پسردار شدن

وعده غذایی که در پسرشدن جنین اثر دارد !

وعده غذایی که در پسرشدن جنین اثر دارد !

وعده ی غذایی که برای پسردار شدن لازم است

سوالی که اکثر خانم ها برای پاسخش ساعت ها مطالعه و یا وب گردی می کنند. شما تنها خانمی نیستید که در جستجوی پاسخ این سؤال هستید بلکه در سرتاسر دنیا هستند زوجینی که علاقه به تعیین جنسیت نوزاد خود دارند همین علتی است که محققان و پزشکان در گوشه کنار دنیا برای یافت روشی جدید به مطالعات خود همچنان ادامه می دهند.

تحقیقات جامعی در دانشگاه Illinois در این زمینه انجام شد که در این مطالعات ۷۰۰.۰۰۰ زن مورد بررسی قرار گرفتند. نتایج نشان داد که ۵۱ درصد زنانی که صبحانه نمی خورند نمی توانند پسردارشوند یعنی در واقع برای پسردار شدن باید حتماً باید وعده ی صبحانه را کامل میل کنید.

صبحانه

فواید خوردن صبحانه برای پسردار شدن 

شاید به نظرتان ساده باشد ولی حقیقت دارد. متخصصان این تحقیقات می گویند بعد از اثبات تأثیر ۵۱ درصدی نقش صبحانه در پسردار شدن می توان دانست که چرا در جوامع امروزی امار تولد پسران روبه کاهش است. کم شدن اهمیت وعده ی صبحانه میان زنان به دلیل رسیدن به وظایف شغلی و خانه رابطه ی مستقیم با کم شدن درصد پسردارشدن دارد. نتایج این تحقیقات در مجله ی journal Biodemography And Social Biology منتشر شد.

مصرف صبحانه

خوردن منظم و مفید وعده ی صبحانه علاوه بر خواصی که بارها در بخش های مختلف سلامت مجله خبری فانیگما به آنها اشاره کرده ایم در پسر شدن جنسیت جنین نیز تاثیر دارد و این در واقع مرتبط به نتیجه ای است که بعد از بررسی ها و تحقیقات دقیق اعلام شده است پس اگر تمایل دارید جنسیت فرزند آینده شما پسر باشد هرگز از خوردن صبحانه غافل نشوید.

صبحانه برای پسردار شدن

بحث تغذیه پسر دار شدن و یا دختر دار شدن بسیار وسیع تر از رعایت یک وعده است که در مطالب دیگری از بخش بارداری و نوزاد مجله خبری فانیگما به صورت کامل توضیح داده ایم.

پسر دار شدن با وعده غذایی!

۴.۱۴۴۶

مرجع: namnak.com ______ میزان علاقه مندی: ۳۶۹۷۷

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *