پ

فال امروز شما /27 دی

فال امروز شما/ ۲۳ دی

فروردین:

امروز پر از ملاقات های پرسود و معامله های موفقیت امی و بسیار مثبت خواهد بود. درمورد تعلقاتتان، پول نقد یا سرمایه همسرتان مراقب تر باشید. باید پایگاه مراجع هایتان را گسترش دهید. اگر عاشق هستید، امروز قادر خواهید بود که اعمال قهرمانانه و کارهای احمقانه را با هم انجام دهید. البته یک چیز واضح است، و آن این است که تلاش هایتان توجهی که لیاقتش را دارید را برایتان بوجود خواهند آورد.

اردیبهشت:

امروز می توانید توانایی تان را در فعالیت های جدید را امتحان کنید و حتی به موفقیت هایتان سریع تر برسید. شما در انجام این کارها از کسی که برایتان الگو است الهام گرفته اید. با این حال با ارزش های قدیمیتان بمانید. عادت هایتان در یک چشم به هم زدن قابل تغییر نیستند.

خرداد:

امروز دوقلوها توسط عطش خود برای تجارب جدید همراه با میلشان به افراط حکم رانی می شوند. زنان خرداد ماهی با هیچ موقعیت اضطراری شکه نمی شوند وقادر هستند که تبدیل به یک رهبر غیر رسمی شوند. همزمان، خطر اینکه قربانی یک ایده نو باشید افزایش می یابد.

تیر:

حتی اگر بااحتیاط ترین تیرماهی هستید هم نباید خودتان را از خلاقیت خودجوشتان محروم کنید. شما مانند هر کس دیگری حق شهامت داشتن دارید. با تعریف قوانین ایمنی آغاز کنید. هنگام بالا رفتن از ارتفاع دیگر ترسی از افتادن نخواهید داشت.

مرداد:

امروز نباید نگران رسمی بودن باشید. امروز روحیه جنگجو و حرمت ارزش هایتان که هنوز دارید اهمیت بسیار بیشتری پیدا خواهد کرد. اگر با خودتان روراست باشید، تنها نخواهید بود. دوستان قدیمی و همراهان پیشینتان کنارتان خواهند بود.

شهریور:

امروز روز خیلی خوبی برای انرژی دوباره دادن به خلاقیت و همچنین زندگی عشقیتان می باشد. الان وقت ایده آلی برای آنهاییست که به اندازه کافی جرات نداشته اند که سناریوی معمولی خود(درهر جوی در زندگی) راتغییر دهند. در ذهنتان نگه دارید که امروز روز خوبی برای آزمایشات طولانی نیست.

مهر:

مهارت های دیپلماتیک شما درمورد چیزهای متنوعی قوی شده است. تعاملتان با بچه ها و دوستان و همچنین با یک تیم یه خوبی هماهنگ خیلی خوب و آرام خواهد بود. با این حال رابطه نزدیکتان پر از اختلافات ناگهانی خواهد شد.

آبان:

نباید تنها روی مشکلات خودتان تمرکز کنید. امروز از حمایت دیگران لذت خواهید برد. کمک کردن به یک نوان خانه یا مرکز نگه داری می تواند انرژی و مثبت اندیشی خوبی به شما بدهد.

آذر:

ممکن است که یک مساله مالی راهتان برای کسب هدف را سد کند. اگر سرمایه کافی برای محقق کردن رویایتان نداشته باشید، یک کشف حیرت انگیز و یا یک ایده عالی بی ارزش خواهد بود. زندگی را آسان بگیرید و فقط در جنبه مادی همه جیز گیر نکنید.

دی:

امروز منطقی بودن قوی ترین ویژگی شما نخواهد بود. شما باید با آن صلح ایجاد کنید. برایتان مشکل خواهد بود که متعادل بمانید، انتخاب های درست بکنید و پولتان را عاقلانه خرج کنید. ممکن است که با یکی از خانم های خانواده مشاجره داشته باشید. همچنین کمی بی آسایشی نیز محتمل است.

بهمن:

با همسایه ها، اقوام نزدیک، همسفران، همکلاسی ها و همراهان تفریحی خود ارتباط برقرار کنید. همچنین امروز، روز معامله های غیر معمول سریع نیز خواهد بود. امروز بهمنی های معلم توسط دانش آموزان مشتاق دانش احاطه خواهند شد.

اسفند:

یک قدم جلوتر از دیگران بودن نقش امروز شما نیست. احساس بدی درمورد آن نداشته باشید. شما صرفا با سرعت خودتان پیش می روید. شاید یک رهبر نباشید ولی این به معنی این نیست که یک بازنده اید. محیط برای شما خیلی به سرعت درحال تغییر است. روشن تر بگوییم که مجبورید از دیگران اشتباهات کمتری بکنید.

 

کلیدواژه : طالع بینی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x