پ

روزهای پایانی «معراجی‌ها» (عکس)

فانیگما ا: فیلم‌برداری فیلم سینمایی «معراجی‌ها» برای حضور در جشنواره فیلم فجر و اکران عمومی از ۲۳ بهمن بزودی به پایان می‌رسد.

 

به گزارش  فانیگما به نقل از  قم فردا؛ فیلمبرداری فیلم سینمایی «معراجی ها» به کارگردانی مسعود ده نمکی و تهیه کنندگی سیدمحمود رضوی روزهای پایانی خود را می گذراند . همزمان با روزهای پایانی تولید بازی سیدجواد هاشمی نیز به پایان رسیده است.

در حال حاضر گروه در شهرک سینمایی دفاع مقدس حضور دارند و مراحل فنی نیز در حال انجام است تا این فیلم هرچه زودتر آماده نمایش شود. صداگذاری توسط محمود موسوی نژادو ساخت موسیقی نیز توسط امیر توسلی در حال انجام است.

«معراجی‌ها» قرار است در جشنواره فیلم فجر سال جاری به نمایش درآید و پس از آن از 23 بهمن در سینماهای تهران به نمایش عمومی درآید.

در خلاصه داستان «معراجی‌ها» آمده: قراراست تعدادی ازشهدای گمنام تفحص شده در یکی از دانشگاهها دفن شوند.اما گروهی از دانشجویان با تحریک استاد گنجی اقدام به آشوب وجنجال در دانشگاه می کنند،که آغاز قصه ای می شود که گروه دانشجویان مجبور به سفری ناخواسته می شوند…

اکبر عبدی ،محمد رضا شریفی نیا،حمید لولایی، رضا رویگری،دانیال عبادی، علی صادقی سید جواد هاشمی،سیدمهرداد ضیایی، مهران رجبی، نیما شاهرخ شاهی،برزو ارجمند، امیر نوری، پندار اکبری ،کاوه خداشناس، حسین مهری، غلامحسین لطفی،  مجید شهریاری، اصغرنقی زاده، اسماعیل سلطانیان،روزبه معینی، بهاره افشاری، مریم کاویانی، پوراندخت مهیمن، لاله صبوری، سمانه پاکدل،حدیثه تهرانی در چهارمین فیلم مسعود ‌ده‌نمکی که قرار است به صورت یک مجموعه تلویزیونی نیز سال آینده روی انتن برود به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید