پ

آدولف هیتلر به برزیل گریخته و در سن 95 سالگی درگذشته است! +عکس

یک دانشجوی یهودی که در سطح دکتری تحصیل می کند ادعا کرده که تحقیقات او نشان می دهد آدولف هیتلر کشته نشده بلکه فرار کرده است و دهها سال بعد در سن 95 سالگی یعنی در سال 1984 در برزیل درگذشته است.

http://funigma.com/wp-content/uploads/2014/01/21155809_12078867cdaae3.jpg
به گزارش فانیگما : به نقل از نامه، سیمونی رونی گوریرو در کتابی که با عنوان ” زندگی و مرگ هیتلر در برزیل” نوشته است مدعی شده آدولف هیتلر توانسته از مهلکه بگریزد و با نمایش خودکشی و متقاعد کردن دیگران به کشته شدن خود راه فرار پیدا کند.

بر اساس این تحقیق، آدولف هیتلر به پرتغال، آرژانتین و سپس با همکاری واتیکان به برزیل گریخته ودر شهری کوچک و دور افتاده در مرز برزیل و بولیوی با اسم جعلی آدلوف لیپزینگ با دختری سیاه پوست زندگی می کرده است.

او می گوید تصویری به دست آورده که فردی را که بسیار شبیه به هیتلر است در کنار زوج سیاه پوستش در شهر مورد ادعا در برزیل نشان می دهد.

او می گوید هیتلر که به نژاد پرستی و تعلق به نژاد آریا شهره بوده است این زن سیاهپوست را انتخاب کرده بود تا احدی به هویت واقعی او پی نبرد.

این دختر اجازه یافته تا باقی مانده های جنازه آدولف لیپزینگ نمونه برداری کرده و آن را با دی ان ای اقوام هیتلر مقایسه کند.

بسیاری از اساتید تاریخ، پردازش های این دانشجو را مبتنی بر تئور توطئه و غیر قابل قبول می دانند. در این حال ادعا های عجیب اخیر این دختر یهودی جای خود را در رسانه ها باز کرده است.

به گزارش شفقنا، ادعاها درباره فرار هیتلر وقتی رونق بیشتری ییافت که آزمایش های دی ان ای بر روی جمجمه مشهور هیتلر ثابت کرد که آن جمجمه متعلق به یک زن بوده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید