پ

اقدام عجیب دو زن انگلیسی برای کمک به داعش (عکس)

 دو زن انگلیسی مغربی‎تبار که قصد قاچاق 16500 یورو ارز به روشی عجیب برای کمک به گروه تروریستی موسوم به دولت اسلامی عراق و شام (داعش) را داشتند٬ روز سوم بهمن ماه توسط پلیس لندن دستگیر و بازداشت شدند.

به گزارش فانیگما :؛ دو زن انگلیسی با نام های «نوال مسعد» (26 ساله) و همکارش «امل الوهابی» (27 ساله) پنجشنبه گذشته ـ سوم بهمن ماه ـ در فرودگاه لندن به جرم قاچاق ارز به مقدار 16500 یورو دستگیری شدند.

نوال مسعد در دادگاه شهر لندن اعتراف کرد: ما اصالتا اهل مغرب هستیم و قصد داشتیم که با سفر به ترکیه و پس از آن به سوریه٬ مبلغ 16500 یورو را به دست سربازان داعش برسانیم.

وی در ادامه اعترافات خود خاطرنشان کردند: با توجه به اینکه می‎دانستیم نمی‎توانیم چنین مبلغی را از کشور خارج کنیم٬ تصمیم گرفتم که به کمک دوستم امل الوهابی با جاسازی پول‎ها در “لباس زیر” کمک‎های مالی را به مجاهدان(!) برسانیم.

اقدام عجیب دو زن انگلیسی برای کمک به داعش + عکس
رئیس دادگاه در این باره گفت: این دوزن قصد ارتباط با تروریست‎های سوریه را داشتند که این موضوع می‎توانست برای دولت بریتانیا بسیار دردسرساز شود.

«ریچارد والتن» اضافه کرد: پس از بازجویی و بازرسی منزل این دو متهم٬ موفق به کشف پول‎هایی به ارزش 20 هزار یورو شدیم که به گفته متهمین٬ این مقدار نیز قرار بود در سفر دوم به دست تروریس‎ها برسانند.

کلیدواژه : زن انگلیسی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید