پ

اظهارات جالب دخترقلعه نویی درباره نوع پوشش ظاهری+ عکس

مژده لواسانی مجری تلویزیون که علاقه ای دیرینه به رنگ آبی و تیم استقلال دارد در یک اقدام جالب توجه در برابر دختر سرمربی تیم محبوبش قرار گرفته و با او به گپ و گفت پرداخته است.

لواسانی در این گفتگو درباره ارتباط امیر قلعه نویی با اعضای خانواده اش و به خصوص دخترش خاتون  سوالاتی مطرح کرده است و از جمله درباره نظرات قلعه نویی پیرامون پوشش ظاهری دخترش پرسیده است. خاتون قلعه نویی در این باره می گوید:«در 99 درصد موارد به عقیده پدرم احترام می گذارم. مثلا روی پوشیدن یک مانتو بابا می گوید خاتون این مانتو را عوض کن، مناسب نیست. من هم احترام می گذارم. بابا به خاطر شهرتی که دارد زیر ذره بین است. مخصوصا وقتی که خانوادگی بیرون می رویم من احترام می گذارم.»

 

مژده لواسانی مجری نکته سنج تلویزیون در بخشی از گفتگویش هم درباره حساسیت ژنرال آبی ها درباره وضعیت درسی دو فرزندش خاتون و محمدهوتن پرسیده است. خاتون در این باره هم می گوید:«بابا خیلی روی درس خواندن ما حساس است. البته هوتن برادرم که خیلی وقت است راهش را جدا کرده و تمرکزش را گذاشته روی فوتبال…ولی وای به حال من. بابا خیلی بحث تحصیلی مرا دنبال می کند. معمولا روزهای اول هر ترم می پرسد که چه روزهایی کلاس دارم. مثلا یک روزهایی شده که نمیخواهم بروم دانشگاه بابا صبح می خواهد از خانه بیرون برود سوال می کند تو که دوشنبه صبح کلاس داشتی پس چرا نمیری؟!»

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید