تجاوز به زنان جلوی چشمان شوهر+عکس

ب
براساس گزارش پلیس متجاوز ۲۲ ساله‌ای که پس از ضرب و شتم قربانیان خود آنان را مورد تجاوز قرار می‌داد توسط پلیس دستگیر شد.

باشگاه خبرنگاران: به نقل از واشنگتن پست داروین جیوونی بومن ۲۵ ساله در لاودون یکی از شهرستانهای شهر مترو یلیا در واشنگتن عصر روز گذشته توسط پلیس دستگیر شد.

وی به جرم چندین قتل عمده‌ی که از سال ۲۰۰۹ تاکنون مرتکب شده بود تحت تعقیب پلیس مترو پولینا بود.

وی طیف برنامه ساکنین یک محله قدیمی شناسایی می‌کرد و دختران و زنان را در یک موقعیت مناسب مورد تجاوز جنسی و در نهایت قتل بی‌رحمانه قرار می‌داد و از محل می‌گریخت.

از آنجائیکه این محله بیشتر ساکنان آن از معلمین و نیروهای دولتی بازنشسته بودند. وی همران آنان را که در رده‌های سنی ۴۵ تا ۶۷ سال قرار داشتند را مورد تجاوز قرار می‌داد و سپس شوهرانشان را به طرز وحشیانه‌ای مقابل چشم همسران به قتل می‌رساند.

وی پس از قتل عام سه خانواده به بدترین روش در این محله زمانی که برای شکار قربانیان بعدی در حال بازرسی و شناسایی منازل بود. مورد شک و ضن یکی از همسایگن قرار گرفت و پلیس را در جریان قرار شک خود  قرار داد و پلیس توانست قبل از وقوع جنایتی دیگر متهم را دستگیر کند.

وی تاکنون به ۱۰ مورد قتل عمد از جمله قتل ۲ دختر اعتراف کرده است.

وی اعمال شرارت آمیز و تجاوز خود را از سال ۲۰۰۹ آغاز کرد و آن را تا سال جاری به اوج رساند.

همچنین سینتابنت ۴۳ساله پس از آنکه مورد تجاوز قرار  گرفت بعد از همسرش به ضرب گلوله بر زمین افتاد که این گلوله توانست موجب مرگ وی شود و با حضور به موقع پلیس و نیروهای امداد توانست جان سالم به در برد تنهاترین شاهد کشتار وتجاوز بی‌رحمانه داروین برای محاکمه وی در دادگاه به شمار می‌رود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.