خانه / خبر / اقتصادی / صف مردم از آشوبگران جداست/ دشمنان مقابل ملت ایران کم آورده‌اند
صف مردم از آشوبگران جداست/ دشمنان مقابل ملت ایران کم آورده‌اند

صف مردم از آشوبگران جداست/ دشمنان مقابل ملت ایران کم آورده‌اند

فردیس – امام جمعه فردیس با تاکید بر اینکه صف مردم از آشوبگران جداست، گفت: حضور مردم انقلابی و حمایتشان از نظام و رهبری باعث شده که دشمنان کم بیاورند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر ایمانی صبح پنجشنبه در راهپیمایی سرکوب کردن اغتشاشات اخیر که با حضور گسترده شهروندان فردیسی برگزار شد، با اشاره به خسارت‌های وارده به اموال عمومی، اظهار کرد: از حضور پرشور مردم در راهپیمایی امروز تشکر می کنیم، این مهم نشان از انقلابی بودن مردم شهرستان فردیس دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه دشمنان از شرایط سوء استفاده کردند و به اموال عمومی و مردم صدمه زدند، تاکید کرد: نباید خدمات رسانی به مردم به تعویق بیفتد، از ابتدای انقلاب تاکنون مردم در مقابل دشمنان قد علم کرده و با بصیرت همه فتنه ها را نقش بر آب کرده اند.

امام جمعه فردیس با اشاره به تدابیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، گفت: امروز آمریکایی ها و صهیونیست ها در مقابل مردم کم آورده اند و از اینکه ما را پای میز مذاکره بنشانند شکست خورده اند چون مردم بصیر هستند.

ایمانی در بخش دیگری با تاکید بر اینکه کشور در حوزه اقتصاد به خوبی مدیریت نشده است، تاکید کرد: اگر روی اقتصاد مقاومتی که از تدابیر و هدایت های رهبری است پافشاری می کردیم قطعا وضع کشور بهتر از اکنون بود.

وی با تاکید بر اینکه صف مردم از آشوبگران جداست، تصریح کرد: امروز اینجا جمع شده ایم تا به همه بگوییم در وظایف خود کوتاهی کرده ایم.

امام جمعه فردیس با بیان اینکه قطعا دولت اقدامات خوبی انجام داده است، گفت: قدردان همه کسانی که درد مردم را می فهمند هستیم اما عده ای با پول خرج کردن به موقعیت های بهتری دست می یابند.

ایمانی با بیان اینکه اگر رهبر معظم انقلاب اسلامی از گران شدن بنزین جلوگیری می کردند قطعا دشمنان از این موضوع سوء استفاده پی کردند، خاطرنشان کرد: رهبری بهترین پاسخ را به دشمنان دادند.

وی با بیان اینکه گران شدن بنزین برای عده ای از مردم مهم نیست و برای عده ای نیز سخت است، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی بر لزوم مراقبت کردن مسئولان تاکید کردند تا به مردم سختی وارد نشود همچنین ایشان فرمودند؛ از تصمیمات سه قوا حمایت می‌کنند.

امام جمعه فردیس با اشاره به اینکه بیشتر ضربه هایی که به دشمنان وارد شده از سوی جمهوری اسلامی بوده است، گفت: آمریکایی ها و صهیونیست ها برای نابودی کشور ایران تلاش می کنند؛ امروز ملت به صحنه آمده اند تا نشان دهند به دشمنان فرصت سوء استفاده نخواهند داد و این خواب آشفته آنها که نابودی جمهوری اسلامی است هیچ گاه تعبیر نخواهد شد.

ایمانی گفت: موج سواران باید بدانند که اگر بار دیگر بخواهند سر از لانه های خود بیرون آوردند قطعا با مشت های گره کرده ملت مواجه می شود.

وی از دولتمردان خواست تا به قشر ضعیف جامعه که در اتفاقات اخیر صدمه دیده اند کمک کنند تا هرچه سریعتر کسب کارشان رونق گیرد.

صف مردم از آشوبگران جداست/ دشمنان مقابل ملت ایران کم آورده‌اند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *