پ

استعداد فامیل دور “آدل” در خوانندگی !+ تصاویر

یکی از دایی زاده های نسبتا دور خواننده مشهور ادل ، پس از کم کردن بیش از 50 کیلو از وزنش، در یکی از مسابقات خوانندگی شرکت کرد و توانایی های خودش را نشان داد.

http://funigma.com/wp-content/uploads/2014/01/Adele-Oscars-2013-Jenny-Packham4.jpg

فانیگما :جورجیا هاروپ در یکی از برنامه های کشف استعداد خوانندگی شرکت کرد و ترانه خود را مقابل داوران اجرا کرد و سر تام جونز را بسیار تحت تاثیر قرار داد.

جورجیا 27 ساله ، تازه از پنج سال پیش متوجه رابطه خویشاوندی اش با ادل شده است. او در مصاحبه ای گفت:”روزی پدرم به خانواده اش زنگ زد و از آنها جویای احوال و کارهایشان شد و آنها گفتند، ادل در حال برگزاری تور است و کارش را خیلی خوب انجام می دهد.”

پدر او البی، که گیتاریستی است که در یک گروه موسیقی راک فعالیت می کند، برادر مادربزرگ ادل است.

کشف استعداد خوانندگی در یکی از خویشاوندان ادل + تصاویر

خانم هاروپ در ادامه صحبت هایش گفت:”پدرم بعد از گفتگوی تلفنی به من گفت کسی که آلبومش را بسیار دوست داری، با تو فامیل است. من نمی توانستم باور کنم، چرا که او همیشه یکی از الهام بخش های من در این کار بوده است.”

این خواننده جدید، تنها یک بار خویشاوند معروفش را در یک دورهمی خانوادگی در دوران بچگی دیده است. با این وجود جورجیا اظهار دارد که قصد کمک گرفتن از ادل برای پیشرفت در کارش را ندارد.

“من نمی خواهم کارم را به وی تحمیل کنم و او احساس کند مجبور است به من کمک کند. اگر او با من تماس بگیرد فکر کنم حیرت زده بر جا بمانم.”

خانم هاروپ قبل از سن 21 سالگی ازدواج کرده و طلاق گرفته است و پیش از شرکت در برنامه موسیقی Voice نیمی از وزن خود را کم کرده است.

 

 

کلیدواژه : ادل
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x