خانه / ورزش / مظفری: داور یک پنالتی استقلال و یک پنالتی سپاهان را نگرفت
مظفری: داور یک پنالتی استقلال و یک پنالتی سپاهان را نگرفت

مظفری: داور یک پنالتی استقلال و یک پنالتی سپاهان را نگرفت

به گزارش فانیگما ، به نقل از فوتبالی- کارشناس داوری کشورمان تأکید کرد محمدحسین زاهدی‌فرد در دیدار سپاهان و استقلال یک پنالتی برای هر دو تیم نگرفته است.

به گزارش فوتبالی، نوید مظفری در گفت‌و‌گویی درباره صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه تیم سپاهان در دقیقه ۵۱ دیدار با استقلال اظهار داشت: پنالتی بسیار واضح بود. من تعجب می‌کنم شش داور در وسط زمین چطور این صحنه را ندیدند!

وی با اشاره به عکس‌العمل نشان ندادن محمدحسین زاهدی‌فرد به اعتراض بازیکنان گفت: در این بازی مدافع استقلال اعتراض شدید انجام داد و توپ را محکم به زمین کوبید اما داور کارتی نشان نداد. حتی بعد از صحنه‌ای که باید پنالتی می‌گرفت،‌ کاپیتان استقلال به آن شدت اعتراض کرد ولی بازهم داور عکس‌العملی نشان نداد. همین اتفاقات باعث می‌شود بازیکنان ملی ما در بازی‌های بین‌المللی اینگونه اعتراض کنند و آن اتفاقات رخ دهد!

کارشناس داوری همچنین در مورد صحنه مشکوک به پنالتی برای تیم سپاهان در دقیقه ۸۱ عنوان کرد: در این صحنه هم زاهدی‌فرد باید برای سپاهان پنالتی اعلام می‌کرد. خطای مدافع استقلال روی بازیکن سپاهان بیرون از محوطه جریمه شروع شد اما تا داخل محوطه ادامه داشت و باید پنالتی اعلام می‌شد.

۷۶۵۵

مظفری: داور یک پنالتی استقلال و یک پنالتی سپاهان را نگرفت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *