خانه / ورزش / آقایی: خطای هند کی‌روش را ندیدم/ داور پنالتی ما را نگرفت
آقایی: خطای هند کی‌روش را ندیدم/ داور پنالتی ما را نگرفت

آقایی: خطای هند کی‌روش را ندیدم/ داور پنالتی ما را نگرفت

سعید آقایی، مدافع – هافبک تیم فوتبال سپاهان مدعی است داور دیدار این تیم مقابل استقلال پنالتی زردپوشان را نیز نادیده گرفته است.

آقایی: خطای هند کی‌روش را ندیدم/ داور پنالتی ما را نگرفت

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فانیگما ، تسنیم نوشت : از اصفهان، سعید آقایی پس از تساوی ۲ – ۲ تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: ما بازی را خوب شروع کردیم و توانستیم گل هم بزنیم. در ادامه توپ و میدان را به استقلال دادیم، ولی به خوبی دفاع کردیم.

وی افزود: در نیمه دوم هم شروع خوبی داشتیم تا اینکه گل خوردیم. دو تیم از بهترین تیم‌های امروز ایران مقابل هم قرار گرفته بودند. در پایان بازی هم توانستیم به گل برسیم تا بازنده نباشیم و حداقل یک امتیاز کسب کردیم. ما تا اینجا فقط سه گل خورده‌ایم و در این بازی هم روی ضدحمله گل خوردیم. البته این نیز جزئی از فوتبال است و برای هر تیمی اتفاق می‌افتد. 

مدافع – هفابک تیم فوتبال سپاهان درباره عملکرد داور در این مسابقه، تصریح کرد: در صحنه‌ای که استقلالی‌ها به خطای هند کی‌روش اعتراض داشتند، من صحنه را ندیدم. در آن زمان روی تیر یک ایستاده بودم و نمی‌توانم اظهارنظر درستی داشته باشم. در صحنه‌ای هم در داخل محوطه جریمه رضا میرزایی را زدند و خطای پنالتی بود، که داور نگرفت. 

 

انتهای پیام/ 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *