خانه / ورزش / پنالتی ما از سپاهان پنالتی تر بود/ استراماچونی: عصبانی‌ام چون مهم‌ترین تیم آسیاییم

پنالتی ما از سپاهان پنالتی تر بود/ استراماچونی: عصبانی‌ام چون مهم‌ترین تیم آسیاییم


کد خبر: ۱۶۵۲۶۹۷/۴۸

زمان: ۱۸:۴۴  
۱۳۹۸/۰۹/۰۹

بازدید: ۸۴۳

پنالتی ما از سپاهان پنالتی تر بود

سرمربی استقلال می‌گوید: در آن صحنه خیلی عصبانی بودم به خاطر توضیحاتی که داور در آن صحنه به من داد شاید بتوانم بپذیرم که داور صحنه را ندیده و دیدش بسته بود.

به گزارش “ورزش سه”، استراماچونی پس از تساوی دو بر دو مقابل سپاهان و بعد از حضور در نشست خبری در میکسدزون ورزشگاه نقش جهان نیز پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. وی در ابتدا گفت: اول از همه بگویم خیلی خوشحالم زیرا مقابل سپاهان از دقیقه یک هجومی بازی کردیم و آماده پیروزی بودیم بعد از بازی با تراکتور امتحان مهمی را داشتیم و ما می‌خواستیم برنده این مسابقه شویم. این دومین بازی خارج از خانه است که در دقیقه ۹۵ گل می خوریم.

سرمربی آبی پوشان  در مورد اعتراض‌هایش به داور مسابقه گفت: در آن صحنه خیلی عصبانی بودم به خاطر توضیحاتی که داور در آن صحنه به من داد شاید بتوانم بپذیرم که داور صحنه را ندیده و دیدش بسته بود و محوطه جریمه شلوغ بوده است اما برایم قابل قبول نیست که هیچکدام از ۵ داور دیگر آن صحنه را ندیده باشند عکس‌العمل من به خاطر  این بود که ۶ داور مسابقه آن صحنه پنالتی را ندیده بودند ما استقلال هستیم یکی از بهترین و مهمترین باشگاه‌های آسیا.

وی در مورد اینکه اگر تیمش  امشب پیروز می‌شد به رکورد رایکوف با هفت برد متوالی می‌رسید، گفت: نمی‌دانستم چنین رکوردی وجود دارد وگرنه حتما پیروز می‌شدیم باید قبلا به من می‌گفتید.

سرمربی استقلال با اشاره به شرایط فنی بازی گفت: قبل از بازی هم گفتم بازی با سپاهان امتحان مهمی برای ما است و بازی مقابل این تیم در اصفهان راحت نیست. وقتی یک بر صفر از حریف عقب   افتادیم بدترین سناریو برای ما رقم خورد. اما وقتی دو بر یک بودیم دو موقعیت خوب گلزنی بدست آوردیم و می‌توانستیم گل سوم را به استقلال بزنیم در حال حاضر در ماه (دسامبر) هستیم و امتحان خوبی دادیم و مدتی است که از لیگ گذشته باید به پیشرفتمان ادامه دهیم و از تکرار اشتباهاتمان جلوگیری کنیم. ما یک بازی مهم دیگر با شهر خودرو در ورزشگاه آزادی داریم که آن بازی هم تست مهمی است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درمورد اینکه سپاهانی ها معتقد بودند پنالتی این تیم گرفته نشده، گفت: من در نشست خبری هم گفتم صحنه سپاهان هم می‌توانست یک پنالتی باشد البته پنالتی ما پنالتی‌تر بود و با این حال داور باید هر دو پنالتی را می‌گرفت.

پنالتی ما از سپاهان پنالتی تر بود/ استراماچونی: عصبانی‌ام چون مهم‌ترین تیم آسیاییم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *