خانه / ورزش / هوای ورزشگاه آزادی پس از لغو بازی پرسپولیس(عکس)

هوای ورزشگاه آزادی پس از لغو بازی پرسپولیس(عکس)


کد خبر: ۱۶۵۲۶۹۸/۲۴

زمان: ۱۸:۵۰  
۱۳۹۸/۰۹/۰۹

بازدید: ۱۱,۳۶۰

دیدار دو تیم پرسپولیس و نساجی به دلیل آنچه بالا بودن شاخص آلودگی هوای تهران عنوان شد لغو شد. دیداری که باید از ساعت ۱۵ در هوایی که تصاویر آن را در ذیل می بینیم برگزار می شد.

به گزارش “ورزش سه”،  هرچند در روزهای اخیر صحبت های فراوانی درباره برگزاری دیدار پرسپولیس و نساجی مازندران به گوش می رسید در نهایت همین اتفاق هم افتاد و برگزاری بازی مورد نظر در آخرین دقایق و توسط شورای تامین استان لغو شد.

این اتفاق در حالی افتاد که خیلی ها معتقدند درصد شاخص آلودگی هوا به گونه ای نبود که این بازی قابل برگزاری نباشد و البته نوع تنظیم خبر لغو بازی توسط سازمان لیگ نیز نشان می دهد مسئولان برگزار کننده بازی های لیگ راضی به برگزاری این دیدار بودند اما به دلیل تصمیم گیری در استانداری به لغو بازی مورد نظر رضایت دادند.

تصاویر ثبت شده نشان می دهد در ساعاتی که این دیدار باید برگزار می شد هوای آسمان آزادی، متعادل بوده و پیش از این هم در شرایطی بسیار عجیب تر دیدارهای لیگ برگزار شده است و به نوعی می توان گفت هوای ورزشگاه آزادی و حوالی آن، آنقدرها هم غریب نبوده که نتوان دیداری مانند بازی پرسپولیس و نساجی را برگزار کرد.

عکس ها: اصغر خمسه از خبرگزاری ایرنا

هوای ورزشگاه آزادی پس از لغو بازی پرسپولیس(عکس)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *