خانه / ورزش / لمپارد: هنوز هم به تیمم باور دارم

لمپارد: هنوز هم به تیمم باور دارم


کد خبر: ۱۶۵۲۷۳۸/۴۲

زمان: ۲۲:۰۵  
۱۳۹۸/۰۹/۰۹

بازدید: ۲۳۰

فرانک لمپارد، سرمربی انگلیسی چلسی معتقد است تیمش باید در تبدیل کردن موقعیت ها به گل بهتر عمل کند.

به گزارش “ورزش سه”، چلسی که در مقطع اخیر موفق به کسب پیروزی های متوالی در لیگ برتر شده بود، امروز در دربی لندن مقابل وستهام مغلوب شده و نتوانست این روند را استمرار بخشد. اما فرانک لمپارد تاکید کرد هنوز به بازیکنانش باور دارد و آنها باید در نواختن ضربات ایستگاهی دقت بیشتری به خرج دهند.

 

فرانک لمپارد گفت: “در یک سوم حریف از کیفیت لازم برای گلزنی برخوردار نبودیم و تفسیر من از اتفاقات فصل جاری این است که ا قادر به تبدیل کردن شانس های خود به گلزنی نیستیم. البته امروز مانند بازی های قبلی در خلق موقعیت و حضور در محوطه جریمه حریف موفق عمل نکردیم. نمی توان گفت شوکه شده ایم زیرا شرایط در لیگ برتر اینگونه است. من هنوز به ترکیب چلسی و این بازیکنان اعتقاد دارم، اگرچه بازیکنان مورد سوال قرار خواهند گرفت اما من هنوز به آنها باور دارم.

 

 

اما به نظر من در چند هفته اخیر نیز اتفاقات مشابهی مانند بازی امروز مقابل وستهام رخ داد. ما بارها در محوطه جریمه تیم حریف حضور پیدا می کردیم اما در انتخاب نهایی درست عمل نمی کردیم و این اتفاق در دیدار مقابل والنسیا نیز رخ داد.

 

ما دیر به لندن رسیدیم اما من فکر نمی کنم امروز تغییرات زیادی در ترکیب داشتیم. نمی توان در کل فصل با ده یا یازده بازیکن مشخص بازی کرد و به نظر من ترکیبی که امروز در مقابل وستهام به میدان رفت از کیفیت لازم برای کسب پیروزی در این دیدار برخوردار بود.”

لمپارد: هنوز هم به تیمم باور دارم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *