خانه / ورزش / تساوی بوردو در شب پیروزی مون‌پلیه و لیل

تساوی بوردو در شب پیروزی مون‌پلیه و لیل

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، بازی‌های دومین شب از هفته پانزدهم لیگ فرانسه ملقب به لوشامپیونه، امشب (شنبه) با تساوی یک بر یک تیم فوتبال بوردو مقابل رنس دنبال شد. در این بازی که در ورزشگاه اوگوست دولون برگزار شد، ماخا در دقیقه ۲۷ برای بوردو و بولای دیا ۳+۹۰ برای رنس گلزنی کردند. همچنین تیم رنس در پی اخراج جاکوئیس آلکسیس رومائو در دقایق پایانی بازی را ده نفره پیگیری کرد.

به این ترتیب بوردو ۲۳ امتیازی شد و توانست به رده پنجم صعود کند. رنس هم با این تساوی ۲۱ امتیازی شد و در رده نهم باقی ماند.

دیگر اتفاق مهم امشب پیروزی خانگی لیل مقابل دیژون با نتیجه یک بر صفر بود. ویکتور اوسیمهن در دقیقه ۶+۴۵ تنها گل این بازی را زد تا هشتمین باخت این فصل شاگردان استپان جوبارد رقم بخورد. با این نتیجه دیژون ۱۵ امتیازی در رده هجدهم باقی ماند. لیل نیز با ۲۲ امتیاز و هم امتیاز با سنت‌اتین تنها به علت تفاضل گل بهتر نسبت به این تیم در رده هفتم قرار گرفت.

همزمان با این بازی، سه دیدار دیگر برگزار شد که در یکی از آنها مون‌پلیه تحت هدایت مایکل دِرزاکاریان مهمانش آمیان را با نتیجه ۳ بر یک شکست داد. دامیان لتالک، گائتان لابورده، اندی دلورت و فلورنت مولت گل‌های مون‌پلیه، گائل کاکوتا و جک لانه نیز گل‌های آمیان را به ثمر رساندند. همچنین اوترو از تیم آمیان در دقیقه ۵۴ با دریافت کارت قرمز از زمین مسابقه اخراج شد. با این نتیجه مون‌پلیه ۲۳ امتیازی شد و به رده چهارم جدول صعود کرد. آمیان هم با ۱۶ امتیاز کماکان در جدول شانزدهم است.

نتایج سایر دیدار‌ها به شرح زیر است:

نیم المپیک یک – متز یک

نیس ۳ – آنژه یک

انتهای پیام/

تساوی بوردو در شب پیروزی مون‌پلیه و لیل

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *