خانه / ورزش / طباطبایی: المپیکی شدن بسکتبال سطح فنی لیگ را بالاتر برده است

طباطبایی: المپیکی شدن بسکتبال سطح فنی لیگ را بالاتر برده است

رامین طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در خصوص کیفیت مسابقات لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: لیگ نسبت به فصول گذشته رشد چشمگیری داشته و المپیکی شدن این رشته سطح فنی مسابقات را بالاتر برده است.

وی در مورد هواداران پرشور بحث بسکتبال گفت: خیلی خوشحال هستم که این همه هوادار پرشور را در سالن آزادی میبینم و این نشان از کیفیت بالای لیگ برتر بسکتبال است.

رئیس فدراسیون بسکتبال در خصوص اختصاص سالن افراسیابی به خانواده بزرگ بسکتبال خاطرنشان کرد: صبح امروز در گفت‌وگویی با کریمی، مدیر عامل شرکت توسعه و تجهیزات اماکن ورزشی به این تعامل رسیدیم تا سالن افراسیابی در اختیار فدراسیون بسکتبال قرار گیرد و ما هم از این بابت ابراز خوشحالی می‌کنیم که این مسئله باعث می‌شود تا بسکتبال با فقر سالن هم همراه نباشد و از هفته‌های آینده در آنجا مسابقه برگزار کنیم.

طباطبایی در پایان در خصوص تیم ملی بسکتبال هم یادآور شد: ما نفرات را به صورت قطعی انتخاب نکرده‌ایم، ولی انگیزه بالای بازیکنان برای حضور در تیم ملی المپیکی شده، مثال زدنی است که این موضوع دست من و همکارانم را برای تشکیل تیم ملی خوب و منسجم باز می‌گذارد.

انتهای پیام/

طباطبایی: المپیکی شدن بسکتبال سطح فنی لیگ را بالاتر برده است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *