خانه / ورزش / مهرام ترمز شهرداری گرگان را کشید

مهرام ترمز شهرداری گرگان را کشید

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، در مهمترین دیدار هفته نهم لیگ برتر بسکتبال از ساعت ۱۸:۱۵ امروز (دوشنبه) تیم مهرام در سالن آزادی به مصاف تیم بدون شکست شهرداری گرگان رفت.

این دیدار در کوارتر نخست در حالی که بین دو تیم بسیار نزدیک دنبال می‌شد با برتری ۱۷ بر ۱۳ تیم مهرام به پایان رسید. در این کوارتر صمد نیکخواه بهرامی و پری پتی با کسب ۱۰ امتیاز بهترین بازیکنان تیمشان بودند.

در کوارتر دوم از همان ابتدا دو تیم بار‌ها و بار‌ها موفق به فتح سبد یکدیگر شدند تا در پایان با وجود برتری ۲۵ بر ۲۲ شهرداری گرگان همچنان مهرام با یک امتیاز پیش باشد و با برتری ۳۹ بر ۳۸ به رختکن برود.

در کوارتر سوم بازیکنان در فتح سبد نسبتاً ناموفق عمل کردند و تنها ۲۳ امتیاز در این کوارتر کسب شد که سهم مهرامی‌ها ۱۲ امتیاز و شهرداری گرگان هم ۱۱ امتیاز بود. نکته جالب توجه بازی نکردن صمد نیکخواه به دلیل چهار خطا شدن بود.

در کوارتر چهارم شهرداری گرگان بازی را طوفانی آغاز کرد و با کسب ۱۰ امتیاز متوالی بازی ۵۱ بر ۴۹ باخته را با نتیجه ۵۹ بر ۵۱ پیش بیفتد. شاگردان هاشمی که در کسب امتیاز ناکام بودند سرانجام توانستند پس از ۶.۲۵ دقیقه نخستین امتیاز خود را در این کوارتر به دست بیاورند. در ادامه مهرام به بازی برگشت و اختلاف زیادی که ایجاد شده بود را جبران کرد تا بازی در ثانیه‌های پایانی بسیار نزدیک دنبال شود. پرتاب سه امتیازی نیکخواه بهرامی باعث شد مهرام این دیدار را با نتیجه نزدیک ۶۷ بر ۶۶ پیروز شود.

*از نکات جالب توجه این دیدار می‌توان استفاده از ویدئو چک برای نخستین بار در فصل جاری لیگ برتر بسکتبال اشاره کرد.

*داوران دو بار در این دیدار برای بازبینی صحنه از ویدئو چک استفاده کردند.

*تماشاگران زیادی از این دیدار استقبال کردند و حدود هزار هوادار از هر دو تیم از ابتدای بازی با شور و هیجان خاصی تیمشان را تشویق کردند.

*در بین دو نیمه بین تعدادی از تماشاگران مسابقه‌ای برگزار شد و به برخی از آنها هم جوایزی اهدا شد.

انتهای پیام/

مهرام ترمز شهرداری گرگان را کشید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *