خانه / ورزش / زنگنه: اسم‌ مهرام از همه تیم‌ها جلوتر است

زنگنه: اسم‌ مهرام از همه تیم‌ها جلوتر است

به گزارش ایسنا، آرمان زنگنه پس از پیروزی تیم‌ مهرام‌ تهران‌ مقابل شهرداری گرگان در هفته نهم لیگ‌برتر بسکتبال گفت: به هر حال مهرام پر افتخارترین تیم ایران است و به گونه‌ای همین موضوع در همه بازی‌ها تاثیرگذار است. با احترام به همه تیم‌ها باید بگویم‌که شاید به‌ گونه‌ای اسم مهرام جلوتر از سایر تیم‌ها است که همین مسئله باعث می‌شود ما تا آخرین لحظات بازی بجنگیم، چون ‌مهرام همیشه برای قهرمانی پا به میدان گذاشته است.

او درباره بازی کردنش در دیدار با شهرداری گرگان با مصدومیت نیز گفت: مصدومیت من مصدومیتی بود که باید استراحت میکردم، ولی به خاطر این بازی حساس، با‌ مشورت‌ پزشکان به بازی رسیدم‌ و خدا را شکر هم مثبت عمل کردم و نتیجه هم‌ خوب رقم‌ خورد.

ملی‌پوش پست چهار و‌ پنج مهرام گفت: با این حال باید وقت بگذاریم ‌و دو سه هفته‌ای استراحت کنم تا به طور کامل آماده شوم. در‌ مجموع مشکل بزرگی نیست و امیدوارم هر‌چه زودتر این مصدومیت هم برطرف شود.

او در پاسخ به این سوال که آیا در بازی پنج‌شنبه هم به‌ میدان‌ می‌رود؟ توضیح داد: باید تا فردا ببینیم وضعیت چگونه خواهد شد و باید بازی به بازی پیش رویم‌. اگر امکانش باشد که در بازی‌های سبک‌تر استراحت کنم، زودتر خوب می‌شوم ‌که بهتر است.

انتهای پیام

زنگنه: اسم‌ مهرام از همه تیم‌ها جلوتر است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *