خانه / ورزش / عماری: لیاقت بسکتبال سالن ۵۰ ساله نیست/ به حواشی رسیدگی می‌کنیم

عماری: لیاقت بسکتبال سالن ۵۰ ساله نیست/ به حواشی رسیدگی می‌کنیم

به گزارش ایسنا، مسعود عماری دبیر فدراسیون‌ بسکتبال ایران، درباره حواشی پیش آمده میان‌ هواداران دو تیم مهرام و شهرداری گرگان در پایان بازی، گفت: خوشبختانه فعلا و در حین بازی اتفاق خاصی رخ نداده و بازی خیلی خوب برگزار شد. ارزش بازی بالا بود و این شرایط خوب برگزاری نشان داد که رقابت خوبی بین دو تیم وجود دارد.

او ادامه داد: همچین باید منتظر بمانیم تا فردا گزارش ناظر را ببینیم و در این‌ مورد نظر دهیم، اما متاسفانه ظرفیت ما در زیر ساخت بسکتبال همین جا است و همین موضوع هم باعث افزایش حواشی می‌شود. طبیعی است که وقتی اینجا ساختار ۵۰ سال پیش را دارد، پاسخگوی ‌نیازهای‌ بسکتبال فعلی ما نباشد.

دبیر فدراسیون بسکتبال گفت: بهتر است امکانات بیشتر در اختیار این رشته قرار دهیم. رشته‌ای‌ که سه دوره راهی‌ جام‌جهانی شده و به عنوان بهترین تیم آسیا به المپیک رسیده است. لیاقت بسکتبال بیش از این‌ها است ‌و‌ خوب‌ نیست‌ ‌تنها این سالن که قدمتی ۴۷ تا ۵۰ سال دارد را داشته باشیم.

عماری افزود: با این حال اتفاقات رخ داده خارج از بازی بود و ان‌شاءالله اگر‌ مورد خاصی باشد برخورد می‌کنیم، چون اعتقاد ما این است همه ‌چیز به‌ درستی اجرا شود و‌کسی بالاتر از قانون‌ نیست.

انتهای پیام

عماری: لیاقت بسکتبال سالن ۵۰ ساله نیست/ به حواشی رسیدگی می‌کنیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *