اخبار داغ

انوش معظمی بازیگر نقش حرمله کیست + عکس

انوش معظمی بازیگر نقش حرمله در سال ۱۳۵۰ در بروجرد متولد شد و در تهران بزرگ شد. به گفته وی ، او از نوجوانی به تئاتر و نمایش های مناسب در مدارس و مساجد علاقه داشت و از اوایل دهه هفتاد به صورت حرفه ای وارد عرصه تئاتر شد.

 آثار انوش معظمی بازیگر نقش حرمله

از آثار انوش معظمی ، تئاترهای “رستم و اسفندیار” و “مرغ باران” (به کارگردانی پری صابری) ، “حوالی تئاتر شهر” (فرهاد تجویدی) و “یک زن و یک مرد” (آزیتا حاجیان) می توان یاد کرد که معظمی در آنها حضور داشته است.

2 1 - انوش معظمی بازیگر نقش حرمله کیست + عکس

وی علاوه بر “مختارنامه” در سریال های “معصومیت از دست رفته” ، “آسمان من” ، “جلال الدین” ، “از یادها رفته” و “دندان طلایی” نیز بازی کرده است. «مسافر ری» ، «کلاشینکف» ، «سامور» و «رستاخیز» نیز از جمله فیلم هایی هستند که وی در آنها بازی کرده است و هنوز دو فیلم «سمور» و «روز قیامت» در آنها اکران نشده است.

انوش معظمی پس از مجموعه مختارنامه در مجموعه «دندان طلایی» با نقش متفاوتی به عنوان کلاه مخملی نادان ، بار دیگر تجربه بازی در اثری به کارگردانی داوود میرباقری را به کارنامه خود افزود. در فیلم “رستاخیز” ساخته احمدرضا درویش ، نقش شمر بن ذی الجوشن را بازی کرد ، اما نمایش این فیلم به جز در جشنواره فیلم فجر مجاز به نمایش عمومی نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا