خانه / ورزش / تا 2025/ رسمی؛ براندن راجرز با لسترسیتی تمدید کرد

تا 2025/ رسمی؛ براندن راجرز با لسترسیتی تمدید کرد


کد خبر: ۱۶۵۳۹۱۰/۴۷

زمان: ۱۷:۱۰  
۱۳۹۸/۰۹/۱۵

بازدید: ۱,۵۱۱

تا ۲۰۲۵

سرمربی موفق تیم لسترسیتی قرارداد خود با این تیم را تا سال ۲۰۲۵ تمدید کرد.

به گزارش “ورزش سه”، سرمربی ۴۶ ساله و ایرلندی تیم لسترسیتی که تا سال ۲۰۲۲ با تیم لسترسیتی قرارداد داشت، سه و نیم سال دیگر قراردادش را تمدید کرد و حالا تا سال ۲۰۲۵ در این تیم ماندنی خواهد شد. مدیران باشگاه آبی پوش انگلستانی به این خاطر چنین تصمیمی را گرفتند که باشگاه های مختلف پس از موفقیت این مربی باتجربه، به دنبال استخدام او بودند.

پس از اخراج اونای امری از آرسنال، راجرز که سابقه کار در لیورپول و کسب ۷ جام با سلتیک اسکاتلند را دارد، یکی از گزینه های مربیگری در آرسنال بود.

مدیر لسترسیتی با اعلام این خبر در پایگاه رسمی این باشگاه اعلام کرد: «در ۹ ماه اخیر این یک ترکیب ارزشمند در باشگاه ما بوده است. پیوند بین بازیکنان، مربیان و مدیران در این چند وقت بیشتر شده و من خوشحال و هیجان زده ام که اعلام کنم چنین روندی ادامه خواهد داشت». این در حالی است که روز گذشته روزنامه تلگراف از مذاکرات بین باشگاه لسترسیتی و راجرز خبر داده بود.

راجرز نیز گفت: «زمانی که من به باشگاه آمدم، از این که می توانستم تجربیات خودم را به بازیکنان انتقال بدهم هیجان زده بودم. من یک تیم برجسته از کارمندان را در اختیار دارم و از مدیران باشگاه نیز تشکر می کنم، همچنین از بازیکنان که هرروز دوست دارند تلاش کنند و از هواداران که به ما اعتماد کرده اند تشکر می کنم، امیدوارم سالیان متمادی به این همکاری ادامه دهیم».

لسترسیتی با هدایت این مربی پایین تر از لیورپول در جایگاه دوم قرار دارد. نکته جالب اختلاف امتیاز قابل توجه لستر نسبت به تیم هایی چون منچسترسیتی، چلسی، منچستریونایتد، ولورهمپتون و… است.

تا ۲۰۲۵/ رسمی؛ براندن راجرز با لسترسیتی تمدید کرد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *