خانه / ورزش / تراکتور در دوراهی کروات‌ها؛ برانکو یا اسکوچیچ؟

تراکتور در دوراهی کروات‌ها؛ برانکو یا اسکوچیچ؟

به گزارش فانیگما ، به نقل از فوتبالی- جانشین مصطفی دنیزلی در تراکتور کدام مربی خواهد بود؟

به گزارش فوتبالی، دیروز برایتان نوشتیم که علی دایی و برانکو ایوانکوویچ دو گزینه اصلی مالک باشگاه تراکتور برای نشستن روی نیمکت تیم محبوب تبریزی هستند که دایی خیلی زود موضعش را مشخص کرد و گفت برنامه‌ای برای همکاری با تراکتور ندارد.

اتفاقی که باعث شد شانس برانکو برای سرمربیگری تراکتور افزایش پیدا کند به خصوص آنکه طبق نوشته روزنامه فرهیختگان، زنوزی که پیش از این هم به دنبال جذب مربی کروات بوده، با تمام خواسته‌های برانکو کنار آمده است.

البته برانکو تنها گزینه تراکتوری‌ها نیست و گویا مربی‌ای که فصل گذشته هم به زنوزی پیشنهاد شده بود، دوباره به این تیم نزدیک شده. او کسی نیست جز دراگان اسکوچیچ سرمربی موفق صنعت نفت که طبق نوشته روزنامه همشهری، در فهرست گزینه‌های تراکتور قرار گرفته. البته اسکوچیچ با صنعت نفت قرارداد دارد و قطعا به این راحتی نمی‌تواند آبادان را به مقصد تبریز ترک کند به خصوص آنکه دیروز خبر رسید که ۳ میلیارد تومان به حساب برزیل ایران واریز کرد تا بخشی از مشکلات مالی این تیم برطرف شود. حالا باید دید مشاوران زنوزی، مثل فصل گذشته روی حضور اسکوچیچ در تبریز اصرار خواهند کرد یا اینکه مالک باشگاه تراکتور گزینه مورد نظرش یعنی برانکو را به تبریز خواهد برد. البته این احتمال هم وجود دارد که زنوزی در صورت موفقیت شیخ‌لاری در بازیهای بعدی تراکتور، فعلا قید جذب مربی جدید را بزند.

۱۹۸۴

تراکتور در دوراهی کروات‌ها؛ برانکو یا اسکوچیچ؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *