خانه / ورزش / قرارداد دنیزلی با تراکتور هنوز به طور قانونی فسخ نشده است

قرارداد دنیزلی با تراکتور هنوز به طور قانونی فسخ نشده است

قرارداد دنیزلی با تراکتور هنوز به طور قانونی فسخ نشده است

مصطفی دنیزلی سرمربی جدا شده تیم تراکتور تبریز در حالی ایران را ترک کرده است که هنوز به طور قانونی قرارداد خود را با باشگاه تبریزی فسخ نکرده است.

قرارداد دنیزلی با تراکتور هنوز به طور قانونی فسخ نشده است

مصطفی کاراندیش، معاون حقوقی باشگاه تراکتور در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فانیگما ، تسنیم نوشت : درباره نحوه قطع همکاری باشگاه تراکتور با مصطفی دنیزلی اظهار داشت: هنوز که توافق نهایی برای نحوه پایان همکاری صورت نگرفته است، اما با توجه به اینکه دنیزلی خودش به دلیل مشکلات روحی تمایل به فسخ قرارداد داشته و این درخواست را ارائه کرده است، مشکلی برای باشگاه ایجاد نخواهد شد.

وی درباره اینکه به لحاظ مالی آیا توافقی شده است یا خیر، گفت: اینکه بحث مالی و توافق به چه نحوی بوده، فعلاً توافقی قطعی صورت نگرفته است و دنیزلی خودش ایران را ترک کرده تا در آینده درباره نحوه قطع همکاری صحبت شود.

«پس هنوز قرارداد دنیزلی به صورت رسمی و قانونی فسخ نشده و توافقی هم درباره مسائل مالی صورت نگرفته است.»، معاون حقوقی باشگاه تراکتور در واکنش به طرح این موضوع بیان کرد: چیزی به ما تا الان اعلام نشده و در جریان نیستم، اما مثل اینکه فعلاً فسخ قرارداد فقط شفاهی بوده است. هنوز هیچ صحبتی هم درباره مسائل مالی نشده است.

کاراندیش در پاسخ به این پرسش که با این وضعیت آیا مشکلی بابت انتخاب سرمربی جدید تراکتور پیش نخواهد آمد، تصریح کرد: ما که هنوز سرمربی جدید را انتخاب نکردیم، هر وقت هم بخواهیم این کار را انجام دهیم، با توجه به اینکه دنیزلی مراتب قطع همکاری را خودش اعلام کرده و رسانه‌ای هم کرده است، مشکلی پیش نخواهد آمد. با توجه به احکام صادره در CAS و ارکان قضایی نیز هر گونه موضع‌گیری مبنی بر قطع همکاری در فضای مجازی و رسانه‌ها، مستند و قابل استناد خواهد بود.

وی درباره آخرین وضعیت پرونده استوکس و اروین نیز یادآور شد: پرونده استوکس و اروین در فیفا در حال رسیدگی است. مدارک لازم و مستندات خودمان را هم با مکاتبات مفصل به فیفا ارائه داده‌ایم. این بازیکنان هم باید دفاعیات خود را اعلام کنند تا سپس رأی پرونده صادر شود.

انتهای پیام/

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *